فهرست
قلیچ‌خانی: به پرسپولیس رسید؛ قانون از گنجه درآمد!
قلیچ‌خانی: به پرسپولیس رسید؛ قانون از گنجه درآمد!

قلیچ‌خانی: به پرسپولیس رسید؛ قانون از گنجه درآمد!

آی اسپورت – اعلام تخصیص سهمیه ۵۰-۵۰ به هواداران دو تیم پرسپولیس و سپاهان در نقش جهان با واکنش تند سپاهانی‌ها روبرو شد. آنها به سیامک قلیچ‌خانی مدیررسانه‌ای باشگاه خود که حکم فدراسیون را تایید کرده و آن را قانونی دانسته حمله کرده‌اند. همین باعث شده تا او در مصاحبه‌ای جدید نظرش را تغییر دهد و از تصمیم فدراسیون انتقاد کند. او در این مصاحبه می‌گوید: «واقعا حیرت‌انگیز است. من فقط یک مثال می‌زنم. چرا در بازی سپاهان و مس این قانون ۵۰-۵۰ را اعلام نکردند و ۵۰ درصد ورزشگاه را به ما ندادند؟ در کرمان این قانون اجرایی نشد و کل ورزشگاه را هواداران کرمانی پر کرده بودند. مثال‌های زیادی وجود دارد. چطور حالا که به بازی سپاهان و پرسپولیس رسیده، این قانون از گنجه درآمده، خاکش را گرفته‌اند و با صدای رسا اعلام می‌شود. واقعا آدم متعجب می‌شود از این برنامه‌ریزی!»

۱۵ ۱۴  
آی اسپورت
2019-05-19 00:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۴ نظر
آرماندو
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۰:۵۳
تیم حکومتی ..
محمد
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۱:۰۴
تیم بیت المال خور حکومتی
۲
احسان تاجی
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۱:۲۷
مافیای فاسد و دزد لنگ دست بکار شد!! لعنت خدا بر این تیم کثیف و دزد و مافیایی
۳ ۱
امیرحسین
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۵:۵۹
جوووون تو فقط جلز و ولز کن من حال کنم کیسه کش! یخ درمانی یادت نره! سوختن شما کیسه ها از هت تریک قهرمانی هم لذت بخش تره! خخخخ
۱
احسان تاجی
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۱:۳۳
دزدپولیس پست و فاسد و جرثومه فساد!!!!
۳
.
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۱:۴۷
لعنت به عدالت نداشته تون وزارت ورزش
۳
راه نجات اقلیت تاس مموتی
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۱:۵۳
آیین نامه بدستت می رسه مطالعه کن :))
غصه نخور پیر میشی دماغ شیری
امید از تفت
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۴:۴۳
خب طبق قانون پرسپولیسی ها پیگیر حق خودشون بودند. شما هم می خواستید پیگیر باشید. هر تیمی میتونه از این قانون استفاده کنه مگر اینکه خودش نخواد. بعد هم ننتیجه در زمین رقم میخوره، بهانه جویی ممنوع. مگر در بازی رفت که کل ورزشگاهتون در طبقه اول سپاهانی بود چیکار کردید!!؟ پنالتی پرسپولیس دیده نشد و با یه گل شانسی جلو افتادید و گرنه می باختید.
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۸:۱۴
کل اصفهانیای حامی ککه خورای شله زرد ۵۰ هزارتا نیستن
انتظار داشتی ورزشگاه کرمان رو پر بکنن:)))
Ashkanred
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۸:۲۱
وقتی یک مشت بی سواد لمپن دور هم جمع می شین نتیجش همینه !! وقتی هیچکدوم از باشگاه ها از حق و حقوق و قوانین تصویبی خبر ندارید و بیست و چهار ساعته فقط برای فضای مجازی و لایک رجز می خونین نتیجش همینه . بهت قول می دم هیچ کدوم از تیم های ایرانی شرکت کننده در آسیا هم سواد قوانین AFC رو ندارند.
۶
وحید بارساپولیسی
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۰۵
به همون دلیل که بازی برگشت لیگ به شما بیش از 10 درصد دادن تا 30 هزار پرسپولیسی من جمله خودم بیرون ورزشگاه تو ازدحام بمونیم و از خفگی جون سالم بدر ببریم.. به همین دلیل که بازی برگشت 20 هزار صندلی به شما داده شد که 8-9 هزارتاشو پر کردید و بالا و کتارتون خالی بود و 75 هزار پرسپولیسی گوش تا گوش تو هم چپیدن تا شما صندلیا رو بکنید و مامورا رو پرتاب کنید زمین..
.
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۰۹
طرف اول تایید کرده بعد که شله ها بهش فحاشی کردن منکر قانون شده!!!!
فقط پرسپولیس
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۲۹
شما عرضه ندارید ازحق تیمتون دفاع کنید تقصری ما چیه ضمنا کامنتای دوستان کیسه کش هم خودیگه معلومه از سر سوزش تا استوخونه بی زحمت آب و بریزید اونجا که جزغاله شده
خخخخخ
۲
حرف حساب
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۵:۵۷
آقا چرا خوتون رو به خریت زدید؟ داماش انصراف داده! این بازی در واقع بازی فیناله و بازی فینال باید در زمین بی طرف و با شرایط مساوی برگذار بشه! همینکه گذاشتند بازی تو اصفهان برگذار بشه یعنی باز دارند بهتون حال میدن! هوچی گری و جرزنی این شله زردهای حقیر ترسو هیچوقت پایانی نداره! مگه نمیکید تو اصفهان هم سپاهانی هستند پس از چی میترسید؟ شما که داور میخرید، سکه لای گز میدید، مزدور میگیرید شیشه اتوبوس تیم حریف رو بشکنند، آب و مواد غذایی مسوم به تیم حریف میدید، باز هم میترسید؟؟ واقعا شرم بر شما! با اختلاف کثیفترین و ناجوانمردترین تیم تاریخ فوتبال ایران هستید!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر