فهرست
ادعای روز؛ شفر هم این گل را آفساید می‌گرفت!
ادعای روز؛ شفر هم این گل را آفساید می‌گرفت!

ادعای روز؛ شفر هم این گل را آفساید می‌گرفت!

آی اسپورت - هوشنگ نصیرزاده بعد از شکست یک بر صفر ماشین‌سازی مقابل استقلال در هفته بیست و ششم لیگ برتر راجع به اینکه مالکیت دو باشگاه ماشین‌سازی و تراکتورسازی برای زنوزی است و در این بازی ماشین‌سازی قصد داشت هر طور که شده نتیجه بگیرد تا راه برای تراکتورسازی باز شود، گفت: اگر ما این بازی را پیروز می‌شدیم هم به نفع سپاهان، هم پرسپولیس و هم پدیده بود. در این باره یک بُعدی نگاه نکنید، ما در این بازی یک گل آفساید خوردیم که اگر شفر هم کمک‌داور بود این توپ را آفساید می‌گرفت.

مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی راجع به قضاوت سیدعلی در این دیدار و اینکه استقلالی‌ها نسبت به یک خطای هند اعتراض داشتند، گفت: «صحنه‌ای که استقلالی‌ها به آن اعتراض داشتند توپ به دست بازیکن ما برخورد کرد و هند حساب نمی‌شد. در نیمه اول از قضاوت سیدعلی راضی نبودم چرا که در این نیمه او بیشتر تماشاگر بود تا داور، اما در نیمه دوم قضاوتش به نسبت نیمه اول بهتر شده بود. در ثانیه اول نیز یک خطا به روی بازیکن ما رخ داد که نمی‌دانم داخل محوطه بود یا خارج، اما سیدعلی در کل داوری است که کم خطا و پنالتی می‌گیرد و این موضوع امروز به ضرر ما تمام شد.»

۴ ۳  
آی اسپورت
2019-04-17 23:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
کیسه دوزاری
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۱۰
گند کثافتکاری به نفع لجنکده کیسه دراومده. پنالتی و اخراج و گل افساید خاک تو سرتون که با این همه هزینه داور باید از فاضلاب درتون بیاره
خوزستانی
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۱۲
چه استقلال برنده شودچه پرسپولیس سپاهان یا پدیده هیچ ایرادی نیست
فقط تبریز کثیف پیروز نشود
ان شاءالله ساکنین شمال غربی بجز کوردهای عزیز همیشه شکست و باخت سرلوحه زندگیشون باشد
و هرگز رنگ و بوی شادی را حس نکنند ان شاءالله
M
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۳۵
رو که نیست ماشالا...
اون هند نبود؟ کم کم فاصله دخسوس تا بازیکن 7 تا 8 متر بود تو اون فاصله فرصت جمع کردن دست رو کامل داشت . چی میشه که آدم ها انقدر راحت دروغ میگن؟
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر