فهرست
نقل قول های روز: مردم چشمم زدند
نقل قول های روز: مردم چشمم زدند

نقل قول های روز: مردم چشمم زدند

آی اسپورت - این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول فوتبالی ها در چند ساعت گذشته:

غیبتم به خاطر مسائل مالی نبود

من و خیلی از بچه‌های تیم از پارسال كلی طلب داریم. البته امسال همه تیم به طور یكسان حدود 35 درصد پول گرفتند ولی پول پارسال‌مان كماكان مانده. ولی خدایی دلیل غیبتم مشكلات مالی نبود.
جابر انصاری این شایعه که به خاطر پاس نشدن چک 400 میلیونی اش در تمرینات حاضر نمی شده را رد کرده است

استقلال جزو سه تیم اول خواهد بود

استقلال تیم جوانی است که باید پخته شود. شما نگاه کنید این تیم با تیم نیم‌فصل اول قابل قیاس نیست و همان‌طور که منصوریان از اول گفت تیمش نیاز به هماهنگی دارد. می‌بینید که در نیم‌فصل دوم استقلال چقدر پیشرفت داشته است. من حتم دارم با ادامه این روند استقلا ل جزو سه تیم اول جدول خواهد بود و جوانانش سال‌ها می‌توانند استقلال را از لحاظ بازیکن بیمه کنند.
تحلیل علیرضا نیکبخت از شرایط استقلال بعد از دربی

مردم چشمم زدند

هیجان داشتم که در جام جهانی دیده شوم. به من گفته بودند چون فیزیک بدنی‌ام بیشتر به اروپایی‌ها شبیه است، اگر بتوانم یک بازی انجام دهم، می‌توانم به یک تیم خوب بروم. متأسفانه قسمت نشد، فکر کنم چشم مردم کار دستم داد. مصدوم که شدم، داغان شدم، چون جام جهانی نزدیک بودم و فهمیدم چه اتفاقی برایم افتاده است. گریه می‌کردم و اعصابم خرد شده بود و با دکترها دعوا کردم. خیلی وضعیت بدی بود.
توضیح هاشم بیگ زاده درباره غیبتش در جام جهانی 2014

از سوئد پیشنهاد داشتم

فعلا تمام تمرکزم را روی بازی های استقلال گذاشته ام و به این فکر می کنم که همراه با تیم موفق باشیم. درباره پیشنهادهای خارجی زیاد در جریان نیستم چون همانطور که گفتم می خواهم فقط تمرین کنم و در استقلال موفق باشم.
امسال عید وقتی به سوئد رفتیم، من توانستیم مقابل هاماربی بازی کنم. بعد از بازی کاپیتان این تیم به من پیغام داد که وضعیت قراردادت چطور است؟ می توانی به تیم ما بیایی؟ من گفتم با استقلال قرارداد دارم.قبل از آن هم که باشگاه ختافه اسپانیا پیشنهاد داده بود. رسما دعوتنامه فرستادند ولی آقای مظلومی سرمربی وقت تیم با این مسئله مخالفت کرد. ولی دوست دارم یک روز از باشگاه بزرگ استقلال به اروپا بروم.
توضیح بهنام برزای درباره پیشنهادات خارجی اش

۱    
آی اسپورت
2017-02-16 09:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر