فهرست
زیدان آلابا را برای رئال می‌خواهد
زیدان آلابا را برای رئال می‌خواهد

زیدان آلابا را برای رئال می‌خواهد

آی اسپورت - نشریه فرانسوی «Le10sport» با انتشار گزارشی مدعی شد، مدیران باشگاه رئال مادرید که خود را آماده جدایی مارسلو می‌کنند، وضعیت دیوید آلابا را زیر نظر گرفته‌اند و این مدافع اتریشی را جایگزین مناسبی برای مدافع برزیلی خود می‌بینند. مارسلو 32 ساله که قرارداد فعلی‌اش با رئال مادرید در پایان ماه ژوئن 2022 به پایان می‌رسد، این فصل عملکردش اُفت شدیدی داشته و همین مسئله زمزمه جدایی او از جمع کهکشانی‌ها را برسر زبان‌ها انداخته، این در حالی است که گفته می‌شود این مدافع برزیلی مورد توجه یوونتوس قرار دارد.

در سوی دیگر آلابا که تنها یک فصل دیگر با بایرن مونیخ قرارداد دارد و هنوز برای تمدید قراردادش توافقی با این باشگاه آلمانی نداشته است، به شدت مورد توجه زین‌الدین زیدان قرار دارد. سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها معتقد است چند پُسته بودن این هافبک اتریشی می‌تواند مزیتی بزرگ برای تیم تحت‌هدایت او باشد. نشریه آلمانی «بیلد» اخیراً مدعی شده بود باشگاه بایرن مونیخ برای به خدمت گرفتن لروی سانه از منچسترسیتی حاضر است دیوید آلابا را به این باشگاه انگلیسی پیشنهاد دهد، اما کارل هاینتس رومنیگه، مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ شایعه معاوضه مدافع - هافبک اتریشی این تیم با بال آلمانی منچسترسیتی را تکذیب کرد.

آلابای 27 ساله که از سال 2008 عضو باشگاه بایرن مونیخ است و در سال 2010 به تیم اصلی این باشگاه آلمانی راه یافت، تاکنون در 372 بازی برای این تیم به میدان رفته و 30 گل هم به ثمر رسانده است. او تاکنون با بایرن مونیخ، هشت قهرمانی در بوندس‌لیگا، چهار قهرمانی در جام حذفی آلمان، دو قهرمانی در سوپرجام آلمان، یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، یک قهرمانی در سوپرجام اروپا و یک قهرمانی در جام جهانی باشگاه‌ها را تجربه کرده است.

     
آی اسپورت
2020-04-01 18:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر