فهرست
احیای تنیس با ریاست یک تنیسور
احیای تنیس با ریاست یک تنیسور

احیای تنیس با ریاست یک تنیسور

آی‌اسپورت- انتخابات فدراسیون تنیس هفته آینده برگزار می‌شود و یک کاندیدا نسبت به سایر کاندیداها نظرها را جلب کرده است. داوود عزیزی، سید کامیار کیمیایی، پیمان جعفری تهرانی، عبدالرضا آریان فر، سید محمودرضا حسینی، سید رضا میر ابوطالبی و علیرضا پورسلمانی از سوی مراجع ذیصلاح برای تصدی ریاست فدراسیون تنیس تایید شدند و طبق روال انتخابات سایر فدراسیون‌ها همه نگاه‌ها به نماینده وزارت ورزش است.  

هیچ شکی نیست که داوود عزیزی معاون پارلمانی وزیر ورزش در جمع کاندیداها به علت حضور در جمع مدیران وزارتخانه از اقبال بالایی برای دریافت حکم ریاست فدراسیون تنیس از مجمع برخوردار است اما یک کاندیدای پرقدرت دیگر می‌تواند ورق را برگرداند.

سید کامیار کیمیایی دبیر سابق فدراسیون تنیس، سوابق زیادی در این رشته ورزشی داشته که از آن جمله حضور در تیم ملی و ماندن در کسوت مربیگری است. او سابقه مدیریت در فدراسیون تنیس را هم دارد و با توجه به تجارب مدیریتی و ورزش قهرمان کاندیدای اصلح انتخابات محسوب می‌شود. کیمیایی در محافل تنیس بارها برای انجام مناظره با سایر کاندیداها اعلام آمادگی کرده و معتقد است کسی که فعال تنیس نباشد توانایی احیای این رشته ورزشی را ندارد.

تنیس جمهوری اسلامی ایران ظرفیت بسیار بالایی دارد اما سال‌هاست این رشته جذاب ورزشی وارد رکود شده است. برخی از تنگ‌نظری‌ها موجب شد حتی فدراسیون توانایی برگزاری لیگ را نداشته باشد و این فدراسیون فقط با تحول در سیاست‌ها و برنامه‌ها می‌تواند احیا شود. خانواده تنیس امیدوار است با ریاست یک تنیسور بر این فدراسیون مشکلات چندساله تنیس رفع شود و این رشته ورزشی محتضر احیا شود.

۳    
آی اسپورت
2020-05-29 14:12:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر