فهرست
اسلامیان؛ ترس از نایب رئیس اول نشدن
اسلامیان؛ ترس از نایب رئیس اول نشدن

اسلامیان؛ ترس از نایب رئیس اول نشدن

آی اسپورت - از زمستان سال گذشته که کاندیداها برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال آماده‌ می‌شدند، محمود اسلامیان تلاش جدی و فراگیری را شروع کرده بود تا در هیأت رئیسه بعدی، عنوان نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال را مال خود کند. تلاشی که تا همین حالا ادامه دارد. تا آنجا که او به همه گزینه‌های جدی ریاست فدراسیون فوتبال فشار می‌آورد تا در لیست هیأت رئیسه پیشنهادی‌شان، او را به عنوان نایب رئیس اول معرفی کنند. درست است که هنوز کاندیداهای اصلی انتخابات معرفی نشده‌اند اما برای انتخابات اردیبهشت‌ماه که به تعویق افتاد، اسلامیان تقریباً در لیست هیأت رئیسه همه کاندیداها، نایب رئیس اول بود. طبیعی است که اعلام خبر ممنوعیت حضور اعضای هیأت رئیسه در انتخابات پیش رو، فشار شدیدی به شخصی چون محمود اسلامیان وارد کند! به همین خاطر است که بعد از مدت‌ها سکوت اعضای هیأت رئیسه، او دیروز (چهارشنبه) مصاحبه مفصلی انجام داد و به بیان مشکلات فوتبال اشاره کرد. مصاحبه اسلامیان در چنین شرایطی، نکات جالبی هم دارد. مثل این بخش از صحبت‌هایش که در آن می‌گوید: «با این همه، مشکل اصلی فوتبال ما اقتصاد آن است. تا بحث حق پخش تلویزیونی حل نشود، چه دولتی، چه خصوصی فوتبال ما آماتور خواهد بود و باشگاه‌ها و تیم ملی درگیر هستند. شاید فوتبال ما ۱۰ مشکل داشته باشد ولی باید به مشکل اصلی که در حال حاضر حق پخش است بپردازیم.»

جالب‌تر اینکه او تأکید دارد که تا مشکل حق پخش حل نشود، هر کسی به عنوان رئیس انتخاب شود، باز هم وضع فوتبال همین است: «مشکل فوتبال ایران دو چیز است؛ اول اساسنامه که با حمایت دولت و مجلس حل می‌شود. دوم حق پخش و بحث اقتصادی است. اگر حق پخش را بدهند، فوتبال ایران به آسمان می‌رود. در غیر این صورت هر کسی مدیر شود، وضعیت همین است.» او البته که به بحث استقلال فدراسیون فوتبال هم تأکید داشته و در این بخش از صحبت‌های او هم نکات جالبی وجود دارد. اسلامیان می‌گوید: «از اینکه اصرار داریم همه چیز در مملکت مثل اقتصاد، هنر، رسانه، ورزش و… دولتی باشد چه خیری دیده‌ایم؟ حتی کشورهای کمونیست مثل چین، روسیه و بعضی از کشورهای شرق اروپا هم الان ۳۰ سال است که از فوتبال دولتی دست برداشته‌اند. باید به این باور برسیم که دولتی بودن امتیاز نیست.» فارغ از همه مطالبی که در این مصاحبه بیان شده اما این صحبت‌ها از سوی اسلامیان، با انگیزه‌های انتخاباتی‌اش و همزمان با اعلام خبر ممنوعیت اعضای هیأت رئیسه فعلی برای حضور در انتخابات، تلاشی است برای رهایی از فشاری که اتفاقات اخیر به او تحمیل کرده‌اند.

 

ایران ورزشی 

۱ ۱  
آی اسپورت
2020-11-26 23:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹، ۲۳:۵۲
این ای اسپورت وقتی با کسی دشمنباشد تحت هر شرایطی دشمن است دشمنی او با اسلامیان هم بخاطر اصفهانی بودنش است چون کلا این حضرات ای اسپورتی از ... اصفهانی ها تغذیه میکنند. این همه گندی که دو پرسپولسیسی نبی و شکوری زدند و همزمان هم در پرسپولیس بودن هم در فدراسیون و همچنین گندهای مکرردرودگر و پیش از ان فسادهی بیشمار عابدینی ( همزمانی مربیگری پروین در پرسپولیس و تیم ملی ) مصطفوی همزمانی مربیگری در استقلال و تیم ملی و........ اصلا ایراد نداشته ولی فقط کار اسلامیان و ساکت ایراد داشته انگار نه انگار این اسلامیان سالهای سال مدیر بوده انهم دربخش های مختلف استانداری و کارخانه عظیم فولاد . حالا 4 تا جوجه خبر ناهار میخواهند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر