فهرست
درخواست ویلموتس از فدراسیون پیش از تصمیم نهایی
درخواست ویلموتس از فدراسیون پیش از تصمیم نهایی

درخواست ویلموتس از فدراسیون پیش از تصمیم نهایی

آی اسپورت - یک رسانه آلمانی مدعی شده سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پیش از تصمیم‌گیری درباره آینده‌اش، قصد دارد با مسئولان فدراسیون فوتبال کشورمان ملاقاتی داشته باشد. سایت آلمانی «فوتبال‌ اروپا» در خبری مدعی شد که روزهای حضور مارک ویلموتس در تیم ملی ایران به پایان خود نزدیک شده اما او قصد دارد به فدراسیون فوتبال ایران فرصت دهد تا توضیحات خود را برای رفع مشکلات موجود ارائه کند.

این سایت می‌نویسد: «مارک ویلموتس با اینکه تنها از ماه «می» کار خود را در تیم ملی ایران آغاز کرده، به پایان همکاری‌اش با این تیم نزدیک می‌شود و این اتفاق در صورتی که مسئولان فدراسیون قدمی برای رفع مشکلات موجود برندارند قطعی می‌شود. سرمربی سابق تیم ملی بلژیک در حال حاضر از کارفرمایان خود ناراضی است. او به دلیل مشکلاتی که برای پرداخت حقوقش وجود داشته، قصد دارد کارش را به عنوان سرمربی تیم ملی ایران رها کند. با این حال این مربی 50 ساله خواسته جلسه‌ای با حضور رئیس فدراسیون برای شفاف‌سازی درباره وضعیت و راه‌های رفع مشکلات موجود برای پرداخت حقوقش داشته باشد، جلسه‌ای که قرار است در ترکیه برگزار شود. این در حالی است که فدراسیون فوتبال ایران مدعی شده، حقوق ویلموتس را پرداخته است. (به نقل از تسنیم، البته فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرده پول حقوق ویلموتس تهیه شده اما مشکل در انتقال این وجه به حساب اوست).»

سایت فوتبال اروپا در ادامه نوشته است: «به دلیل تحریم‌های بانکلی علیه ایران، حقوق مارک ویلموتس که تاکنون از 3 بازی‌اش در مرحله انتخابی جام جهانی 2 پیروزی کسب کرده، به حساب او واریز نشده است. طبق اعلام رسانه‌های محلی فدراسیون در تلاش است راهی برای رفع این مشکل پیدا کند. به دلیل این تحریم‌ها، پیش از این هم دیگر مربیان خارجی شاغل در ایران مانند کارلوس کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ مشکلاتی داشتند و به فیفا شکایت کردند.» 

 

تسنیم 

۳ ۳  
آی اسپورت
2019-11-08 11:59:00
نظر دهید

۳ نظر
Asqar
جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸، ۱۲:۰۲
اشک های جواد خیابانی خائن و دسیسه های شهاب قاسمی لنگی را هرگز از یاد نخواهیم برد!! تیم ملی فوتبال ایران را ۴ تا لنگی نابود کردند! سلطانی فر لنگی
فرامرز
جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸، ۱۲:۴۷
فدراسیونی ها تصور میکردند ویلموث حرف گوش کنه و اینطوری از دست شکایتهای کی روش راحت میشند، اما هرگز تصور نمیکردند که اوضاعشون به اینجا برسه. از دست دادن کی روش اشتباه بزرگی بود، اوضاع تیم خوب بود، او به تیم علاقمند بود و با وضعیت مالی فدراسیون کنار میامد. حالا باید حسابی پاچه های ویلموث رو بخورند.
حسین اهوازی
جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸، ۱۸:۰۷
چطور زنوزی میتونه ولی ایران نمیتونه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر