فهرست
دکه آنلاین: لب کارون، چه گل بارون!
دکه آنلاین: لب کارون، چه گل بارون!

دکه آنلاین: لب کارون، چه گل بارون!

آی اسپورت – روزنامه خبر ورزشی با تیتر فوتبالیست ها به گرد و خاک پرسپولیس در اهواز اشاره کرده. این روزنامه سراغ یک گرد و خاک دیگر هم رفته و آن چیزی نبوده جز صحبتهای دیروز منصوریان در تمرین استقلال که گفته هر که می خواهد می تواند برود. بیانیه جدید کی روش علیه برانکو هم روی جلد خبر ورزشی دیده می شود.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 30 دی

پرسپولیس در اهواز به ساسان، سه نشان داد تیتر روزنامه گل درباره پیروزی دیروز شاگردان برانکو مقابل فولاد و ساسان انصاری است. بیانیه جدید کی روش واکنش مصطفوی رئیس سابق فدراسیون فوتبال را در پی داشته و او گفته سرمربی تیم ملی اینجا را با چاله میدان اشتباه گرفته است. استقلال برای ثبت قرارداد آندو و جپاروف باید 2 میلیارد به سازمان لیگ پرداخت کند.

روزنامه گل
روزنامه گل 30 دی

روزنامه پیروزی آنقدر از برد پرسپولیس در اهواز خوشحال شده که ترانه معروف یکی از خوانندگان قبل از انقلاب را روی جد برده و از عبارت لب کارون، چه گل بارون برای بازی دیروز استفاده کرده. این روزنامه با اشاره به 5 گل خورده پرسپولیس در 17 هفته تیم برانکو را دومین برتر تیم دنیا معرفی کرده. شایعات درباره پرسپولیسی شدن سعید آقایی و سعد ناطق هم روی جلد این روزنامه دیده می شود.

روزنامه پیروزی
پیروزی 30 دی

روزنامه همشهری ورزشی با اشاره به 38 امتیاز پرسپولیس در 17 بازی گذشته و دریافت تنها 5 گل، از تیتر انفجار در مرکز آمار برای پیروزی دیروز پرسپولیس مقابل فولاد و ثبت دو رکورد جدید استفاده کرده است. داستان نامه ای که دیروز در تمرین استقلال به دست منصوریان رسید، سوژه دیگر این روزنامه است.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 30 دی

کد خبر:9408

 

۱    
آی اسپورت
2017-01-19 08:18:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر