فهرست
پرسپولیس طلب والنسیا را پرداخت کرد
پرسپولیس طلب والنسیا را پرداخت کرد

پرسپولیس طلب والنسیا را پرداخت کرد

آی اسپورت - باشگاه پرسپولیس از پرداخت مطالبات مربی سابق خود خبر داد. به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، طلب اینیگو والنسیا طبق حکم صادره از سوی کمیته انضباطی فیفا و با پیگیری صورت گرفته از سوی باشگاه برای تامین اعتبار لازم به حساب وی واریز شد.

پرونده اینیگو والنسیا، یکی از دستیاران گابریل کالدرون، جزو مواردی بود که در دادگاه داوری ورزش برای آن استیناف‌خواهی شده بود ولی در نهایت باشگاه، با توجه به رقم مورد تعهد و هزینه‌های رسیدگی در CAS، تصمیم گرفت، آن را از جریان رسیدگی خارج کند.

مدیریت باشگاه در نهایت روز گذشته (سه‌شنبه) پس از تامین اعتبار ارزی مورد نیاز، نسبت به واریز به شماره حساب اعلامی اقدام کرد. در حال حاضر منتظر رسیدن پول به حساب و اخذ تایید آن هستیم تا با ارسال سند به فیفا، این پرونده بسته شود.

شکایت اینیگو از باشگاه پرسپولیس مربوط به فصل گذشته است که به رای قطعی رسیده بود اما تیم مدیریتی فعلی نسبت به پرداخت این طلب اقداماتی را صورت داد و پرونده را بدون ایجاد مشکلات بیشتر از جمله محرومیت، مختومه کرد.

  ۱  
آی اسپورت
2021-01-27 12:30:00
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹، ۲۳:۵۵
خداوکیلی عالم و دنیا از این پرسپولیس طلب دارند هر چی دلار در مملکت از فروش نفت وارد میشود این تیم حکومتی به باد میدهد هر روز اسم سک خارجی جدید را میشنویم که اصلا معلوم نیست کیهستند کجابودند برخی حتی یک بازی هم انجام نداند یک خارجی مثل پریرا و عماد رضا و ادینهو یک سری خارجی هم مثل این خارجی های پرسپولیس که فقط برای حق دلالی گرفتن مربیان و مدیران وارد ایران شدند یاد اوکراینی ها بخیر الان کجا هستند این ستاره های بی نظیر فوتبال ایران .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر