فهرست
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

آی اسپورت – صبحانه امروز را با آخرین اخبار در مورد فهرست ورودی و خروجی استقلال شروع کنیم. به نوشته رادنیوز، ، از استقلال خبر می رسد علیرضا منصوریان قصد خانه تکانی اساسی در نیم فصل را دارد و اگر فردا نفت را در جام حذفی ببرد و ماندگار شود، قطعا هفت بازیکن استقلال را نیم فصل کنار می گذارد. این هفت بازیکن که گفته می شود در نیم فصل دوم جایی ندارند، یک مدافع میانی، دو مدافع کناری، یک هافبک دفاعی، یک هافبک تهاجمی و دو مهاجم هستند. این بازیکنان که دو نفرشان در نیم فصل اول بازی می کردند و دو نفر دیگر کم و بیش به میدان می رفتند و 3 نفرشان هم بیشتر تماشاگر بودند، موردپسند منصوریان نیستند.

منصوریان به دنبال بازیکن گمنام

اسم یکی از بازیکنان مورد نظر منصوریان برای نیم فصل دوم لو رفت. نامه نیوز درباره این موضوع نوشته: احمد جبوری بازیکنی است که در تیم فولاد نوین بازی می کرده و حتی با این تیم به قهرمانی لیگ دسته اول هم رسیده است اما این بازیکن که سن و سال پایینی هم دارد این روزها مورد توجه علی منصوریان قرار گرفته است.

پرسپولیس حسن زاده را نمی خواهد

یکی از گزینه هایی که در ابتدای فصل برای حضور در پرسپولیس مطرح بود مسعود حسن زاده مهاجم ذوب آهن بود که در نهایت راهی سایپا شد. همان زمان هم البته عنوان شد که باشگاه به طور جدی دنبال جذب وی نبوده و هدف اصلی، کاوه رضایی بود که در نهایت به استقلال رفت و طارمی هم به پرسپولیس برگشت. حالا و در حالی که پرسپولیس با مشکل گلزنی و کمبود مهاجم مواجه است، احمد حسن زاده قصد جدایی از سایپا را دارد و به همین دلیل شایعه شده که او گزینه قرمزهاست. مدیربرنامه های وی اما تاکید کرده که فعلا سه باشگاه خواستار جذب او شده اند که نام پرسپولیس بین آنها دیده نمی شود.

گرشاسبی جایگزین طاهری می شود؟

نامه نیوز درباره تغییرات در کادر مدیریتی پرسپولیس خبر جدیدی دارد. اینکه شنیده می شود برای مدیریت حمیدرضا گرشاسبی عضو عیات مدیره پرسپولیس در این باشگاه و حضور او به جای طاهری رایزنی هایی انجام شده و با وزیر ورزش و جوانان در این خصوص صحبت شده است.

سردار تماشاگر دیدار والیبال هاوش

از هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال تیم هاوش گنبد در سالن المپیک این شهرستان و در حضور دو هزار تماشاگر، میزبان تیم خاتم اردکان بود که در دیداری سخت و نزدیک سه بر دو پیروز شد.از نکات جالب توجه این دیدار حضور سردار آزمون بازیکن گنبدی تیم ملی فوتبال ایران و تیم روستوف روسیه در سالن المپیک گنبد بود، وی که به دلیل تعطیلات نیم فصل لیگ برتر فوتبال روسیه به زادگاهش آمده، شاهد پیروزی سخت تیم هاوش گنبد مقابل خاتم اردکان بود.

 

کد خبر: 9408

۱    
آی اسپورت
2016-12-19 08:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر