فهرست
بارسا ۲-۲ والنسیا؛ تساوی ناامیدکننده در نوکمپ
بارسا ۲-۲ والنسیا؛ تساوی ناامیدکننده در نوکمپ

بارسا ۲-۲ والنسیا؛ تساوی ناامیدکننده در نوکمپ

آی اسپورت - بارسلونا امشب در چهارچوب رقابت های هفته چهاردهم لالیگا در ورزشگاه نوکمپ میزبان والنسیا بود که  در پایان این بازی با نتیجه 2-2 تمام شد. بازی بسیار آرام آغاز شد و تا اواسط نیمه اول موقعیت چندانی روی دروازه دو تیم ایجاد نشد. در دقیقه 26 والنسیا می‌توانست توسط دنیس چریشف به گل برتری دست پیدا کند اما ضربه این بازیکن بعد از برخورد به مدافعان بارسا دور شد. البته داور پیش از آن اعلام خطای بازیکنان والنسیا را کرده بود. در دقیقه 29 باز هم این والنسیا بود که می توانست به گل دست پیدا کند اما ضربه خوب کارلوس سولر توسط مارک آندره تراشتگن به کرنر فرستاد شد.

با این حال روی ارسال کرنر والنسیا توانست به گل دست پیدا کند. ارسال فوق العاده کارلوس سولر با ضربه سر بهتر دیاخابی همراه بود تا نتیجه 1-0 شود. در دقیقه 33 بارسلونا می توانست روی یک ضد حمله خوب کار را به تساوی بکشاند اما ضربه بسیار آرام آنتوان گریزمان در اختیار دروازه‌بان والنسیا قرار گرفت. با وجود اینکه بعد از دریافت گل بارسلونا توپ و میدان را در اختیار گرفت اما باز هم این والنسیا بود که می توانست در دقیقه 45 گلزنی کند اما مهار استثنایی تراشتگن روی ضربه سر مکسی گومز بلوگرانا را در بازی نگه داشت.

در نخستین دقایق وقت اضافه آنتوان گریزمان با دروازه والنسیا تک به تک شد اما با خطای خوزه گایا سرنگون شد تا داور اعلام پنالتی کرده و حتی او را از زمین مسابقه اخراج کند.‌ با این حال بعد از مراجعه داور به VAR رنگ کارت به زرد تغییر کرد. لیونل مسی پشت توپ ایستاد اما ضربه او توسط خوامه مهار شد. با این حال بعد از یک کش و قوس در توپ برگشتی مسی با ضربه سر گلزنی کرد تا کار در نیمه اول با تساوی 1-1 تمام شود. در آغاز نیمه دوم باز هم والنسیا می‌توانست از حریف خود پیش بیفتد اما ضربه بی دقت و دنیس چریشف از کنار دروازه بارسلونا برد. در ادامه بارسلونا توپ و میدان را در اختیار گرفته و در دقیقه 53 به گل دوم دست یافت. رونالد آرائوخو، مدافع جوان بارسا با یک ضربه قیچی فوق العاده دروازه والنسیا را باز کرد تا کار 2-1 شود.

در دقیقه 55 ارسال فوق العاده لیونل مسی در دهانه دروازه با ضربه سر مارتین برایتویت همراه بود اما این توپ با بدشانسی راهی به دروازه نداشت. در دقیقه 69 اشتباه مدافعان بارسلونا کار دست این تیم داد و باعث شد مکسی رودریگز به راحتی دروازه بارسلونا را باز کند و کار را به تساوی 2-2 بکشاند. در دقیقه 79 حرکت فوق العاده فیلیپ کوتینیو می توانست به گل سوم بارسلونا منجر شود اما ضربه خوب او با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه عبور کرد. در ادامه مسابقه اگرچه بارسلونا تلاش زیادی انجام داد اما نهایتا نتوانست گلی وارد دروازه والنسیا کنند تا کار با نتیجه 2-2 تمام شود و دو امتیاز بسیار مهم برای شاگردان رونالد کومان از دست برود.

     
آی اسپورت
2020-12-19 20:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر