فهرست
رئال مادرید، تردیدها و تغییرها
رئال مادرید، تردیدها و تغییرها

رئال مادرید، تردیدها و تغییرها

آی اسپورت - تابستان به اواخر خود نزدیک می‌شود و تیم‌های فوتبال برنامه‌های متنوعی دارند اما سانتیاگو برنابئو روزهای سختی در پیش دارد و با شکست شوکه کننده در سوپرجام اروپا، رئال مادرید باید برای فصل جدید آماده شود.

هدیه غیرضروری مارسلو به اتلتیکو امید را در دل آنها زنده کرد و بعد از قرمز و سفیدپوشان تیم برتر پایتخت اسپانیا بودند و برنامه‌شان را به نحو احسن عملی کردند. تا آن اشتباه به نظر می‌رسید سفیدها بازی را تحت کنترل داشته باشند اما وقتی اوضاع به هم ریخت، ترک‌های رئال پدیدار شد. یک هافبک وسط، یک مهاجم و یک بازیکن چپ پا، رئال مادرید باید بازیکن بخرد.

گرت بیل مطمئن و خطرناک بود. با مارکو آسنسیو همکاری خوبی داشت در کسب فضا و ایجاد دردسر، همانطور که با ایسکو راحت بود وقتی در زمان مالکیت توپ قصد بازکردن دفاع حریف را داشت اما وقتی خولن لوپتگی، آسنسیو را بیرون کشید، بازی بیل افت کرد.

دو هفته دیگر فصل نقل و انتقالات ادامه دارد و شایعاتی درباره آمدن این و آن به رئال مطرح می‌شود چه آنهایی که از قبل بودند و چه آنهایی که جدید هستند. حسی که بعد از باخت سوپرجام اروپا وجود دارد این است که خیلی از بازیکنان رئال هنوز در تعطیلات هستند. نیاز به تقویت تیم بیشتر به چشم آمده. لوپتگی یک هافبک و یک شماره 9 می‌خواهد اما باشگاه میلی نشان نمی‌دهد. هر چه هست، زندگی بعد از رونالدو برای رئال مادرید خوب شروع نشد.

منبع: مارکا

۲    
آی اسپورت
2018-08-18 18:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر