فهرست
مرور گل آرسنال؛ رمزی نامزد جایزه پوشکاش؟
مرور گل آرسنال؛ رمزی نامزد جایزه پوشکاش؟

مرور گل آرسنال؛ رمزی نامزد جایزه پوشکاش؟

آی اسپورت - در یکی از مسابقات هفته هشتم لیگ برتر انگلیس، یکشنبه فولام در ورزشگاه کریون کاتج میزبان آرسنال بود و در نهایت با نتیجه ۵-۱ مغلوب حریف خود شد. گل سوم آرسنال در این مسابقه، احتمالا در صف نامزدهای جایزه پوشکاش برای سال آینده قرار خواهد گرفت.

در دقیقه ۶۷، آرون رمزی لحظاتی بعد از ورود خود به زمین در فاصله ۹۴ یاردی از دروازه فولام توپ را از حریف بازپس گرفت. این توپ در ادامه به لاکازت و سپس بیرین رسید. ضربه پشت پای دیدنی و تک ضرب بیرین با کنترل مناسب رمزی همراه شد. او توپ را با ضربه سر در اختیار مخیتاریان قرار داد و او نیز در سمت چپ پیر امریک اوبامیانگ دیگر بازیکن تعویضی آرسنال را صاحب توپ کرد. ارسال بی درنگ مهاجم گابنی به سمت دروازه با ضربه رباح ماجری آرون رمزی همراه شد تا هافبک ولزی، تنها ۳۹ ثانیه بعد از ورود خود به میدان، گل سوم تیمش را وارد دروازه مارکوس بتینلی کند.

پیر امریک اوبامیانگ در دقیقه ۷۹ گل چهارم تیمش را زد و در دقیقه ۹۱ با پاس آرون رمزی، گل دوم خود را هم وارد دروازه رقیب همشهری کرد. بدین ترتیب آرون رمزی یک گل و یک پاس گل در این بازی به نام خود ثبت کرد و اوبامیانگ هم با ۲ گل و یک پاس گل، نمایش درخشانی در ۳۸ دقیقه حضور خود در میدان داشت. این برای نخستین بار در تاریخ رقابت های لیگ برتر بود که دو بازیکن تعویضی از یک تیم، در یک مسابقه هم گل می‌زنند و هم پاس گل می‌دهند.

نود

۱    
آی اسپورت
2018-10-12 18:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر