فهرست
بشار، مهندس جدید برانکو
بشار، مهندس جدید برانکو

بشار، مهندس جدید برانکو

آی اسپورت - پرسپولیس در شرایطی به استقبال لیگ خواهد رفت که با محرومیت از نقل‌و‌انتقالات برانکو باید با موجودی خود در لیگ حاضر شود. سرمربی سرخپوشان با جذب نفراتی مانند سروش رفیعی و مهدی شریفی و مهدی ترابی خیال خود را برای نیم‌فصل دوم راحت کرده است اما برای نیم‌فصل اول با رفتن محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده و صادق محرمی کار سختی را در پیش خواهد داشت.

برانکو به همین دلیل در نیم‌فصل اول روی بشار رسن هافبک بازیساز عراقی خود حساب ویژه‌ای بازی کرده است. برانکو در اردوی کرواسی در تمام بازی‌های دوستانه خود از بشار در پست هافبک بازیساز استفاده کرد و از این بازیکن خواست تا سایر نفرات را با پاس‌های خود تغذیه کند.

نکته مهم اینجاست که خود بشار در 4بازی دوستانه پرسپولیس عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته است و حتی روی یک ضربه ایستگاهی توانست دروازه حریف را باز کند تا برانکو او را تحسین کند. در شرایطی که در 3فصل گذشته محسن مسلمان به‌عنوان مغز متفکر پرسپولیس شناخته می‌شد حالا بشار رسن این وظیفه را بر عهده خواهد داشت و برانکو امیدوار است که عنوان آقای پاس گل لیگ را این بار بشار رسن کسب کند.

برانکو در جریان بازی روز سه‌شنبه تیمش در برابر گل‌گهر برانکو بارها با فریادهای خودش بشار را به تحرک بیشتر و حضور موثر در حملات تیمش تشویق می‌کرد. او از هافبک خود می‌خواست تا با دوندگی مضاعف فضای خالی پشت سر مهاجمانش را پر کرده تا بتواند از توپ‌های سوم به خوبی استفاده کند. زمانی هم که او صاحب توپ بود، پرفسور اصرار داشت بشار در انتخاب بازیکن هدف برای پاس، از بین وینگرهای روی دستش و زوج خط حمله تیمش بهترین تصمیم را بگیرد.

 همشهری ورزشی

 

۱۳ ۱  
آی اسپورت
2018-07-18 17:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
میم
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۲۷
بازیکن خوش فکر و آینده داری ست. امیدوارم در حال حاضر برای قرارداد بلند مدت و بدون بند عجیب غریب با این بازیکن اقدام کرده باشند تا در آینده باز شاهد صادق محرمی دیگری نباشیم
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر