فهرست
برای گرانادا؛ بله ما می‌توانیم...
برای گرانادا؛ بله ما می‌توانیم...

برای گرانادا؛ بله ما می‌توانیم...

آی اسپورت - گرانادا راهی مادرید شده، تیمی که غول‌کشی را در لالیگا با شکست بارسلونا یدک کشیده بود و آنها این بار مقابل رئالی به میدان می‌رفتند که دل‌مشغولی‌اش قهرمانی لالیگاست و نمایش دیدارهای گذشته‌اش بالاوپایین‌های زیادی داشته. نام گرانادا در جایگاه دوم لیگ برای بالانشین‌ها غریب بوده، تیمی که بودجه‌اش هجده برابر کمتر از رئال مادرید است. در حالی که از یازده مرد اصلی تیم مارتینز، هشت تای آنها فصل گذشته در دسته پایین‌تر به میدان رفته بودند.

رئال مادرید چهار گل را زده و دو گل را به شکل عجیب دریافت کرده اما نتیجه بازگوکننده آن چیزی نیست که در زمین گذشت. مردان مارتینز تا چشم باز کردند گل اول را دریافت کردند و بعد گل دوم و سوم را، اما در بیست دقیقه پایانی چیزی دیگر بودند. داروین ماچیس یکی از گل‌ها را جبران کرد و چندی بعد دومینگوس دوراته گل بعدی را، برای طرفداران مادریدی که به سکوت فرو رفته‌اند این فیلیپینی‌های برنابئو هستند که شعار می‌دادند ( بله ما می‌توانیم ) واقعا هم توانستند، آنها را رئال زیدان را باری دیگر در این فصل به چالشی دعوت کردند اما اولین گل خامس برای رئالی‌ها در دو سال اخیر آنها را ناکام گذاشت.

مارنتیز در پایان بازی گفت: «هیچکس نمی‌تواند انکار کند که ما جنگیدیم.» دیگو که روزگاری در باشگاه سه ویا به عنوان کمک مربی سالها آموخت حال با وجود شکست به مکان چهارم جدول سقوط کرده است، اما نمایش تیمش که سکوهای میزبانی آن ۲۲ هزار نفر است. ستودنی و قابل ستایش می‌باشد.

مدال

۲    
آی اسپورت
2019-10-11 21:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر