فهرست
دیسلایک؛ فوتسالی‌ها بدون آشپز در تایوان!
دیسلایک؛ فوتسالی‌ها بدون آشپز در تایوان!

دیسلایک؛ فوتسالی‌ها بدون آشپز در تایوان!

آی اسپورت – مسابقات فوتسال جام ملت‌های آسیا در کشور چین تایپه یا همان تایوان در حال برگزاری است. تیم ملی فوتسال ایران در گروه C این رقابت‌ها قرار دارد. ایران در مسابقه اولش میانمار را با نتیجه 14 بر صفر و در دومین مسابقه چین را با نتیجه 11 بر یک شکست داد و در صدر گروه ایستاد. صعود ایران به دور دوم مسابقات قطعی شده و ایران باید در مسابقه سوم و برای تعیین سرگروه با عراق بازی کند.

خیلی‌ها مثل همیشه ایران را مدعی اصلی قهرمانی در آسیا می‌دانند. ایران هم تا اینجا خوب و مقتدرانه نتیجه گرفته است اما ملی‌پوشان مشکل عجیب و بزرگی دارند. وضعیت تغذیه بازیکنان تیم ملی در تایوان اصلا خوب نیست. احمد اسماعیل‌پور بازیکن خوب تیم ملی در این باره می‌گوید: «واقعاً وضعیت غذا افتضاح است! ما فقط کنسروهایی را که با خودمان آورده‌ایم، استفاده می‌کنیم، اما کیفیت لازم وجود ندارد. برخی از روز‌ها در مصرف وعده‌های غذایی اصلی هم مشکل داریم. خیلی از تیم‌ها با این مشکل مواجه هستند، اما ایرانی‌ها به دلیل ذائقه غذایی که دارند با مشکل‌ بیشتری روبه‌رو هستند. حتی چند نفر از اعضای تیم هم به همین دلیل با دل درد مواجه شده‌اند.»

عجیب است که فدراسیون و کمیته فوتسال فکری برای این مشکل نکرده‌اند. می‌شد یک آشپز ایرانی را با مواد اولیه غذایی همراه تیم به تایوان اعزام کرد تا بازیکنان دچار مشکل نشوند. طبع غذایی کشورهای شرق و جنوب شرق آسیا اصلا با مذاق ایرانی‌ها همخوانی ندارد و این را همه می‌دانند. باید دید فدراسیون و کمیته فوتسال درباره این مشکل چه توضیحی دارند.

     
آی اسپورت
2018-02-05 17:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر