فهرست
نعمتی، جدیدترین مصدوم پرسپولیس!
نعمتی، جدیدترین مصدوم پرسپولیس!

نعمتی، جدیدترین مصدوم پرسپولیس!

آی اسپورت - پرسپولیس در حالی که در دیدار مقابل ماشین سازی قادر به سود بردن از کمال کامیابی نیا به دلیل محرومیت و شایان مصلح به دلیل مصدومیت نبود، سیامک نعمتی را نیز از دست داد.هافبک پرسپولیس در جدال مقابل تراکتورسازی دچار مصدومیت شده بود و روز گذشته تمرینات اختصاصی خود زیر نظر کادرپزشکی و بدنسازی پشت سر گذاشت تا وضعیت حضورش در این بازی مورد بررسی قرار گیرد. در نهایت اعلام شد این بازیکن قادر به همراهی شاگردان برانکو در دیدار برابر ماشین سازی نخواهد بود تا مشکلات سرمربی سرخپوشان در تبریز افزایش یابد.

سیامک نعمتی از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شده و احتمالا سه هفته دور از میادین خواهد بود تا مشکلات این تیم با توجه به کمبود بازیکن افزایش یابد. پرسپولیس در این بازی محمد انصاری، حسین ماهینی، شایان مصلح و سیامک نعمتی را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و کامیابی نیا نیز به دلیل محرومیت قادر به همراهی تیم نیست.

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-11-28 13:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
علی پرسپولیسی
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۴۵
دمتون گرم با غیرتا. چقد پشت هم بازی کردید و به خودتون فشار آوردید که اینجوری بدنتون داره تیکه پاره میشه :( نوکرتونم با معرفتا :( هر ۴ روز یک بار براتون بازی گذاشتن تا زمینتون بزنن اونوقت بعضی از هوادارای گاو ما هنوز ذوب در کیروشن و جای اعتراض به تیکه پاره کردن تیم زودی میان زیر پستای اون دلال بیشرف قربون صدقه میرن!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر