فهرست
صبحانه با آی اسپورت: جلسه برانکو با ملی پوشان
صبحانه با آی اسپورت: جلسه برانکو با ملی پوشان

صبحانه با آی اسپورت: جلسه برانکو با ملی پوشان

آی اسپورت – صبحانه امروز را با واکنش مهدی مهدوی کیا به تصمیم جدید سرمربی تیم ملی شروع می کنیم. کیا به عنوان یکی دیگر از پیشکسوتان محبوب پرسپولیس بعد از علی کریمی به حرف های دیروز كارلوس کی‌روش واکنش نشان داد. او در صفحه اجتماعی اش بدون اینکه نامی از سرمربی تیم ملی ببرد، نوشت: «به اميد موفقيتهاى بيشتر تيمى كه از كودكى عاشقش بودم. دوستان سياه بازى ديگه تو ايران جواب نميده . مردم ما اينقدر سياه شدند كه از چند كيلومترى سياه باز رو تشخيص ميدن. پرسپوليس بزرگ با مربى كاربلد و با شخصيتش مستحق قهرمانيه با احترام به همه تيمها و طرفداران محترمشون. در پناه حق باشيد.»

جلسه برانکو با ملی پوشان تیمش

بعد از اظهارات جنجالی کی روش در کنفرانس خبری دیروزش که اعلام کرده بود بازیکنان ملی پوش پرسپولیس را دعوت نخواهد کرد، برانکو جلسه ای اضطراری با ملی پوشان تیمش برگزار کرد. در این جلسه گویا برانکو در آستانه بازی مهم تیمش برابر تراکتورسازی نخواسته ملی پوشانش قربانی تسویه حساب های کی روش شوند و از آنها خواسته تا با تمرکز کامل آماده بازی امروز خود در آزادی شوند.

آندو فردا نفتی می شود؟

تیموریان مذاکرات مثبتی را با حسین شهریاری سرپرست باشگاه و علی دایی سرمربی این تیم انجام داده و قرار است تا امروز پاسخ نهایی را به مسئولان نفت بدهد.در صورتی که پاسخ این بازیکن به این پیشنهاد در نهایت مثبت باشد آندو روز دوشنبه قراردادش را با تیم نفت تهران امضا خواهد کرد.

احمد و امید کجا می روند؟

تراکتوری ها قادرنیستند ازامید عالیشاه، احمد نورالهی و حتی هاشم بیگ زاده که درنیم فصل دوم خریداری کرده اند استفاده کنند.این سه بازیکن با توجه به اینکه درفصل جاری دردو تیم توپ زده اند دیگرنمی توانند درنیم فصل دوم به تیم دیگری بروند و فقط می توانند درتراکتورسازی تمرین کنند.هرسه بازیکن به دلیل ازمحرومیت تراکتورسازی ازنقل و انتقالات تابستانی درفصل آینده هم قادرنیستند دراین تیم تبریزی بازی کنند! البته گفته می شود دوران سربازی احمد نورالهی درپایان لیگ شانزدهم به اتمام می رسد و می تواند به پرسپولیس برگردد. امید عالیشاه هم ظاهرا باید درملوان انزلی و زیر نظرمحمد مایلی کهن توپ بزند.

     
آی اسپورت
2017-02-05 07:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر