فهرست
تکذیب انصاری فرد؛ پیروانی تعهدی نداده است
تکذیب انصاری فرد؛ پیروانی تعهدی نداده است

تکذیب انصاری فرد؛ پیروانی تعهدی نداده است

آی اسپورت – در تمرین امروز پرسپولیس مراسم معارفه افشین پیروانی برگزار شد. محمد حسن انصاری فرد مدیر عامل پرسپولیس در حاشیه تمرین با خبرنگاران صحبت کرد:

پیروانی باتجربه‌تر است

از محسن خلیلی کمال تشکر و قدردانی را داریم. در مدتی که او در پرسپولیس بود خیلی زحمت کشید و حتی در برخی اوقات باشگاه نمی‌توانست پول تزریق کند و او از جیب خودش پول داد و زحمت کشید تا تیم دچار مشکل نشود. به‌هرحال افشین پیروانی هم مدیری باتجربه‌تر و مدیرتر است. با توجه به سابقه‌ای که پیروانی دارد، باید این تغییر را انجام می‌دادیم. امیدواریم افشین پیروانی در کار جدیدش موفق باشد و مطمئنیم که موفق می‌شود.

خلیلی قبول نکرد مشاور من باشد

من با خلیلی صحبت کردم و گفتم که مراسم معارفه برگزار کنیم، اما گفت این‌گونه راحتم. درباره حقوق و مزایا هم به خلیلی گفتم که تا ریال آخر را به او پرداخت می‌کنیم و خواستیم هر وقت دلش خواست به باشگاه بیاید و حتی به‌عنوان مشاور مدیرعامل کار خود را ادمه بدهد، اما قبول نکرد و گفت این‌طور راحت است. به‌هرحال درِ باشگاه به روی خلیلی همیشه باز است و او پیشکسوت باشگاه پرسپولیس محسوب می‌شود. ما لزوم این تغییر را احساس کردیم و باید انجام می‌دادیم.

امیدوارم شجاع و ترابی ملی پوش شوند

به نظرم در بازی تیم ملی جای مهدی ترابی در ترکیب خالی بود. همچنین جای خالی شجاع خلیل‌زاده در دفاع کاملاً مشخص است. امیدوارم که کادرفنی تیم ملی در بازی‌های بعدی این موضوع را لحاظ کرده و به خصوص درباره خلیل‌زاده و ترابی تجدیدنظر کند.

پیروانی تعهدی نداده است

چنین چیزی صحت ندارد و ما هم چنین کاری نمی‌کنیم. شایعه بدی بود که نشر پیدا کرد و ما هم سریعاً تکذیب کردیم. او تعهدی نداده و اسطوره، افتخار و پیشکسوت پرسپولیس است. خودمان دوست داشتیم پیروانی کنار ما باشد.

منتظر جواب برانکو هستیم

نگران برانکو نیستیم. ما منتظریم و امیدوارم مسیر ما در فیفا و کمیته انضباطی نرود. قرار است او پاسخ بدهد. ما پیشنهادات را داده‌ایم و او هم پیشنهادات خودش را داده است. ما منتظر پاسخ برانکو هستیم. اگر هم شکایت به فیفا برود دفاعیه داریم، اما نمی‌خواهیم در این خصوص وارد دعوای حقوقی شویم و سعی می‌کنیم با برانکو به توافق برسیم. شکایت بودیمیر هم به دست ما نرسیده است، اما اگر این اتفاق افتاده باشد و شکایتی به دست ما برسد، سعی خواهیم کرد با بودیمیر هم توافق کنیم.

الان بازیکن جدیدی نمی‌گیریم

کادرفنی نیم‌فصل باید به ما بگوید در چه پست هایی به بازیکن نیاز دارد. این کار را در زمانی که باید، انجام می‌دهیم و این مسائل را هواداران بدانند. بحث بازیکنان را به موقع انجام می‌دهیم و این مسائل نباید مطرح شود که بازیکنان فعلی دچار استرس شوند. این کار به موقع انجام خواهد شد.

۲    
آی اسپورت
2019-10-17 13:09:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر