فهرست
آتش شعله ور اختلافات پی.اس.جی-نیمار
آتش شعله ور اختلافات پی.اس.جی-نیمار

آتش شعله ور اختلافات پی.اس.جی-نیمار

آي اسپورت-  تابستان گذشته بود که بعد از آنکه نیمار زمزمه هایی برای بازگشت به بارسلوناسر داد، اختلافات فراوانی ایجاد شد. نیمار علنا از خواسته اش برای ترک پاری سن ژرمن صحبت کرد و به نظر می رسید که دیر یازود به بارسا منتقل خواهد شد. اما در نهایت این اتفاق نیفتاد، او درپاریس ماندگار شد و در طول ماه های اخیر آرامش کم و بیش بر روابط باشگاه پاریسی و ستاره برزیلی حکمفرما شده بود. اما حالا به نظر می رسد که دوباره این جنجالها وارد فاز تازه ای شده است.

این اتفاق روز چهارشنبه و در جریان بازی پاری سن ژرمن مقابل نانت در پارک دو پرنس رخ داد. در جریان این بازی تعدادی از هواداران باشگاه پاریسی شروع به سوت زدن برای نیمار نمودند و نیمار هم با عصبانیت تمام،این هواداران را به سکوت دعوت کرد. در جریان این مسابقه نیمار از روی نقطه پنالتی یکی از دو گل تیمش را به ثمر رساند ولی به نظر می رسد که هواداران تیم پاریسی هنوز تلاشهای نیمار برای ترک این تیم و بازگشتش به بارسلونا در تابستان را فراموش نکرده اند و هنوز حسابی از او دلخور هستند.

دیگر گل پاری سن ژرمن در این بازی توسط کیلیان امباپه ستاره فرانسوی این تیم به ثمر رسید و گلی زیبا و تماشایی بود؛ به نحوی که برخی از کارشناسان این گل را یکی از زیباترین گلهای امباپه می دانند. این صد و یکمین بازی امباپه بود که در آن به پنجاه و دومین گلش رسید. او به علاوه در این ۱۰۱ بازی، ۳۲ پاس گل هم داده که آماری استثنایی به نظر می رسد.

نکته جالب توجه اینجاست که عملکرد نیمار دراین بازی به مراتب درخشان تر از امباپه بود ولی مشخصا هواداران تیم پاریسی حسابی از نیمار دلخور هستند و نتوانسته اند او را ببخشند. این درحالی است که بعد از اتمام بازار نقل و انتقالات تابستانی، نیمار قول داده بود که با تمام توانش در سومین فصل حضور در پاریس در خدمت تیمش باشد. البته نیمار در سالهای حضورش در تیم پاریسی فرازو نشیبهای فراوانی داشته و علاوه بر مصدومیتهای متعددی که مدتها او را از میادین ورزشی به دور نگاه داشته، بارها هم به خاطر رفتارهای عجیب وغریبش با محرومیتهایی روبرو شده و تلاشهایش برای ترک این تیم از یک سو و دلخوری هواداران از او و رفتارهای ناپسندش خطاب به هواداران تیم از سوی دیگر هم باعث شده تا دوباره فاز جدیدی از روزهای جنجالی نیمار در پاریس را شاهد باشیم.

۳    
آی اسپورت
2019-12-06 07:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر