فهرست
پرسپولیسی‌ها چه گفتند: صدر جدول هدیه به هواداران
پرسپولیسی‌ها چه گفتند: صدر جدول هدیه به هواداران

پرسپولیسی‌ها چه گفتند: صدر جدول هدیه به هواداران

آی‌اسپورت- بازیکنان پرسپولیس به پیروزی پرگل مقابل نفت تهران واکنش نشان دادند.

 

طارمی: خدا را شکر می‌کنم که باز هم توانستم گل بزنم و دوباره تلاشم را خواهم کرد البته اول برد پرسپولیس مهم است. ما کار به هیچ تیمی نداریم و باید بازی‌های خودمان را ببریم. استقلال خوزستان هم بازی سختی خواهد بود آنها هم مانند خود تیم ما تکنیکی هستند و فکر می‌کنم بازی خوبی باشد.

 

امیری: در تیم ملی به ما فشار زیادی وارد شد و در بازی با نفت هم فشار زیادی را تحمل کردیم. امروز بازی ساده‌ای در پیش نداشتیم و کارمان خیلی سخت بود. بازی خیلی خوبی بود و خوشبختانه موفق شدیم صدر جدول را به هواداران هدیه کنیم و شرمنده آنها نشویم.

 

حسینی: ما در زمان‌هایی از بازی عقب کشیدیم اما خوشبختانه در این بازی هم توانستیم دروازه خود را بسته نگه داریم. روز به روز کارمان دشوارتر می‌شود و هنوز در بخش دفاعی کار داریم که باید تلاش خود را بیشتر کنیم.

 

کامیابی‌نیا: بازی خوبی بود در این تعطیلات تمرکز کرده بودیم تا بتوانیم مقابل نفت به پیروزی برسیم. آنها را به خوبی آنالیز کردیم و خوشبختانه توانستیم پیروزی پرگلی به دست بیاوریم. این بازی تمام شد و هم اکنون تمام تمرکز ما روی بازی مقابل استقلال خوزستان است که دست پر از اهواز بازگردیم.

 

عالیشاه: فقط خدا را شکر می‌کنم که 3 امتیاز این بازی را به دست آوردیم و به صدر جدول رفتیم، مطمئناً حفظ این جایگاه سخت‌تر از رسیدن به آن است. امیدوارم تا پایان فصل بتوانیم این جایگاه را حفظ کنیم.

 

 کدخبر:9412

۱    
آی اسپورت
2016-10-15 21:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر