فهرست
فقط ۴۱ سالش بود!
فقط ۴۱ سالش بود!

فقط ۴۱ سالش بود!

آی اسپورت - کوبی تازه ۴۱ سالش بود. ورزش حرفه‌ای رو چندسالی می‌شد که کنار گذاشته بود و خودش رو وقف خانوادش کرده بود. یکی از دل‌مشغولیاش این بود که جیانا بسکتبالیست خوبی بشه. جیانا از بچگی عاشق بسکتبال بود. حتی بیشتر از خواهر بزرگترش، ناتالی. کوبی هم همیشه اینو میدونست و بخاطر همین نه تنها به صورت کامل حمایتش می‌کرد بلکه سعی می‌کرد هرچیزی که بلده رو یاد دخترش بده. آخرسر هم عشق به همین بسکتبال بود که مرگ تراژیکشون رو رقم زد.

کوبی فقط ۴۱ سالش بود و می‌تونست باتوجه به ثروتی که داشت سال‌ها زندگی شادی داشته باشه. اما نشد. چون قرار نیست همیشه بشه. در سال ۲۰۰۱ وقتی عروسی کرد، نه پدر و مادرش و نه خواهرهاش و نه حتی مدیربرنامه‌اش به مراسم عروسی نیومدن. معتقد بودن ازدواج برای کوبی ۲۱ ساله خیلی زوده. پدرمادرش رسما تا دوسال بعد باهاش قهر بودن و وقتی اولین دختر کوبی و زنش به دنیا اومد، حاضر شدن رابطشون رو از سر بگیرن.

ونسا، همسر کوبی یک رقاص بود و آشناییشون بر می‌گشت به ویدئوکلیپی که برایانت در اون سال‌ها می‌خواست بسازه. یکی دیگه از دلایل مخالفت والدین کوبی هم همین بود. ونسا ۱۰ سال بعد ازدواجشون در سال ۲۰۱۱ اعلام کرد می‌خواد طلاق بگیره. هر دو درخواست حضانت بچه‌ها رو دادن اما آخرسر در سال ۲۰۱۳ اعلام کردن پروسه گرفتن طلاق رو متوقف کردن. دو‌ دختر بعدی اونا بعد از این ماجرا به دنیا اومدن. دختر آخر کوبی هنوز یک‌سالش نشده و حالا دیگه پدری وجود نداره. بیشتر وقت‌ها زندگی بی‌رحم‌تر، کوتاه‌تر و غیرمنتظره‌تر از چیزیه که فکرش رو می‌کنیم.

۵ ۱  
آی اسپورت
2020-01-29 18:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
.
پنجشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸، ۱۴:۵۳
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر