فهرست
ماجرای گرفتن پرچم کرواسی از رادو
ماجرای گرفتن پرچم کرواسی از رادو

ماجرای گرفتن پرچم کرواسی از رادو

آی اسپورت - یکی از اتفاقات عجیب جشن قهرمانی پرسپولیس، صحنه ای بود که نگذاشتند رادوشویچ با پرچم کرواسی شادی کند. خیلی ها فکر می کردند این اتفاق را مسئولان نیروی انتظامی رقم زده اند اما ماجرا این بوده که تصمیم را مسئولان تلویزیون گرفتند و البته مسئولان ارشد پرسپولیس هم با آنها همکاری کردند. مراسم جشن داشته به صورت زنده روی آنتن می رفته که مسئولان پخش زنده می بینند درحالی که هیچ خبری از پرچم ایران در زمین نیست، آن وسط یک پرچم کرواسی درحال چرخیدن است. با خودشان به این نتیجه می رسند که این اتفاق صحیحی نیست و تصمیم می گیرند پرچم را از این بازیکن بگیرند.

 دو نفر از ماموران حراست ورزشگاه و سازمان صدا و سیما با هماهنگی طاهری، مدیر قرمزها پرچم را از این بازیکن می گیرند تا مشکل نبودن پرچم کشورمان در یک جشن باشگاهی، حل شود. درحالی که ده ها بار این اتفاق و این شکل از شادی در نقاط مختلف دنیا رخ داده و حتی بازیکنان ایرانی خودمان چنین رفتاری را در قهرمانی های باشگاه های شان در لیگ های اروپایی داشتند و کسی پرچم کشورشان را از دست شان نگرفته است.

 

خبرآنلاین

۱۰ ۴  
آی اسپورت
2017-04-20 08:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۴ نظر
آرش6
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۰۹:۰۰
خدا رو شکر تو دنیا قدرتی نداریم وگرنه روی هیتلر رو سفید میکردیم تو نژاد پرستی

ما ها حتی به هم زبانهای فارسیمون رحم نمیکنیم
آرش
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۰۹:۰۶
وقتی یه سری آدم که از نوک دماغشون اون ور تر رو نمیبینن میشن تصمیم گیرنده ، نتیجه اش میشه این!!!
ارتش مرغ
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۰۹:۳۶
مسخره ها بجای اینکه پرچم رو ازش بگیرین یه پرچم ایران میدادین دست یکی از لنگیا. خاک تو سرتون که فقط پاک کردن صورت مساله رو بلدین
پرسپولیس پرسپولیسه
يكشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۰:۳۷
اینجا جمهوری اسلاامی همه چی واررونه است من .خدایی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر