فهرست
ادعای روز: فراری تیم ترسوهاست
ادعای روز: فراری تیم ترسوهاست

ادعای روز: فراری تیم ترسوهاست

آی اسپورت- مدیر فنی سابق فراری، لوکا بالدیساری اعتقاد دارد که فراری مدت هاست که دیگر یک تیم نیست بلکه یک گروه از مردم ترسو است. تیم ایتالیایی بعد از هدف قراردادن قهرمانی به دنبال سه پیروزی در ۲۰۱۵، فصل بسیار سختی را بدون پیروزی سپری کرده. فراری هنوز در انتظار یک پیروزی در ۲۰۱۶ است و سومین سال است که پشت سر رقیب قهرمان خود، مرسدس و البته ردبول قرار می گیرد.

تیم فراری با رفتن جیمز آلیسون در این فصل با یک تغییر اساسی مواجه شد. بالدیساری که مارانلو را در سال گذشته ترک کرده بود، گفت: متاسفانه هیچ یک از مدیران، مارکیونه و آریوابنه هیچ تجربه ای در مسابقات ندارند، و این فرهنگی است که اسکودریا از دست داده. آن ها دیگر یک تیم نیستند اما یک گروه از آدم های ترسو هستند. یک فضای ترس و وحشت در تیم وجود دارد. افراد برای ترس از رسوایی اخراج، دست به ریسک نمی زنند.

آلیسون در ماه جولای این تیم را به مقصد انگلیس ترک کرد، و متیا بینوتو جایگزین او در فراری شد و بالدیساری معتقد است که او یک فرد ایده آل برای مدیریت فنی تیم ایتالیایی نیست: تعدادی از مدیران هستند که راه را نشان می دهند، به افراد برای تصمیم گیری انگیزه می دهند و اگر شما اشتباه کنید نباید اخراج شوید. و این برای آلیسون رخ داد که یک از دست دادن بزرگ است. بینوتو برای افراد ایجاد انگیزه می کند و تجربه ی فوق العاده ای دارد اما او یک مدیر فنی نیست! او می داند که نمی تواند یک ماشین را طراحی کند و دانش زیادی درباره ی شاسی، آیرودینامیک و ساید مکانیکی ندارد. به جای این او می تواند یک مدیر تیم خوب باشد.

بالدیساری اعتقاد دارد که راننده فراری، سباستین فتل بعد از تحمل یک دوره سخت در این فصل، نیاز به ترمیم و بهبود دارد: رایکونن نسبت به ۲۰۱۵ عملکرد بهتری داشته اما فتل بدتر بوده. این مهم است که فراری او را ترمیم کند تا در کوتاه مدت او  را حفظ کند.

فرمول یک ایران

  ۱  
آی اسپورت
2016-10-13 15:32:00
نظر دهید

۱ نظر
برزو
پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۹:۱۴
كاش اون راننده وانت پيكانه رو كليپش پخش شده بود رو ميبردن فرمول يك! خخخ
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر