فهرست
نکته گم‌شده؛ یک گزارش بد دیگر از خیابانی
نکته گم‌شده؛ یک گزارش بد دیگر از خیابانی

نکته گم‌شده؛ یک گزارش بد دیگر از خیابانی

آی اسپورت - پنجشنبه صبح یک خبرگزاری خبر عجیبی را روی خروجی خودش قرار داد: «عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی ایران و عراق شد.» با اینکه افراد نزدیک به تلویزیون می‌دانستند در شرایط فعلی امکان چنین تصمیمی، آن هم در شبکه سه وجود ندارد اما این خبر مانند برق و باد در شبکه‌های اجتماعی پیچید. خیلی زود هم برخی از کاربران به شوخی نوشتند: «بعید است این خبر حقیقت داشته باشد و احتمالاً مجبوریم جواد خیابانی را به‌عنوان گزارشگر تحمل کنیم.» شوخی آنها اما واقعیت داشت. صفحه برنامه فوتبال برتر در اینستاگرام به سرعت اعلام کرد جواد خیابانی گزارشگر ایران و عراق است و همه متوجه شدند باید منتظر یک گزارش احساسی دیگر باشند اما واقعیت این است که خیابانی این بازی را حتی به سبک و سیاق همیشگی خودش هم گزارش نکرد. او که چندی پیش از اینکه در صداوسیما برنامه‌ای را اجرا نمی‌کند گله کرده بود، این روزها بی‌انگیزه‌تر از همیشه به کارش ادامه می‌دهد. خیابانی در بازی ایران و عراق چندین صحنه را اصلاً گزارش نکرد. از جمله گل تعیین‌کننده عراق در دقیقه 92. انگار اصلاً صحنه را ندید و بعد از چند ثانیه مکث، به بدترین شکل ممکن، دراماتیک‌ترین صحنه بازی را به اطلاع بینندگان رساند. او حتی بازیکنان تیم ملی را هم نمی‌شناخت. در صحنه‌ای که رامین رضاییان آن ضربه آزاد خوب را زد، به اشتباه گفت: «محبی عجب کاشته خوبی زد.» این در حالی است که استایل ضربه زدن رامین رضاییان در بین بازیکنان تیم ملی منحصر به فرد است و کاملاً مشخص بود که رامین راست پا ضربه را زده و نه محبی. البته او چندین بازیکن دیگر را هم با محبی اشتباه گرفت تا نشان دهد حسابی از روزهای اوجش فاصله دارد. به نظر می‌رسد شبکه سه که داعیه جوانگرایی دارد باید برای سایر بازی‌های ملی به فکر گزارشگران جوان، باانگیزه و پرشوری باشد که پشت خط مانده‌اند.

۲۰ ۳  
آی اسپورت
2019-11-16 02:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
حسین
شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸، ۰۹:۱۵
از همه بدتر فکر می کرد کاپیتان عراق اخطار گرفته درحالیکه شماره 17 اونا بود که اخطار گرفته بود . ضمنا در طول بازی باز هم نسبت به کی روش عقده گشایی کرد !!!!!
۲
سیروس
شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸، ۱۵:۳۲
این زباله معلوم نیست پشتش کیه که هرغلطی بکنه بازم هستش.
سیامک
شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸، ۲۲:۴۲
استاد اشک تمساحویچ بیشتر از اینکه به گزارشش بها بده تاکید داشتند زمان کیروش تیم ملی عراق را نبردند ظاهرا آخرین بازی دوستانه ی تیم ملی ایران رو قبل جام ملتهای 2015 صلاح ندیدند عنوان کنند که با تک گل سردار ایران یک هیچ بردند .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر