فهرست
تحلیل روز؛ پرسپولیس از قبل بازی باخته بود
تحلیل روز؛ پرسپولیس از قبل بازی باخته بود

تحلیل روز؛ پرسپولیس از قبل بازی باخته بود

آی اسپورت – حسن روشن درست یا غلط کسی است که حرفش را رک و پوست کنده می‌زند. بدون تعارف است. همین باعث می‌شود حرف‌هایش شنیده شود. او درباره نایب قهرمانی پرسپولیس در آسیا و وضعیت استقلال صحبت کرده است:

پرسپولیس قدیمی 5 گل به کاشیما می‌زد

دوشنبه ناهار منزل حسین کلانی بودیم به صرف نان و پنیر و سبزی! غذای سالمی که برای ما در این سن و سال مفید است. به او گفتم اگر تیم باابهت و قدرتمند ۴۰ سال پیش پرسپولیس با کاشیما بازی می‌کرد، ۵ تا به همین تیم ژاپنی می‌زد. فارغ از هر نتیجه‌ای که به دست آمد این موقعیت خوبی بود که نصیب کشورمان شد تا در برهه‌ای که خیلی‌ها در دنیا درصدد سیاه‌نمایی علیه کشورمان هستند ببینند ما از چه پتانسیل بالایی برخورداریم. با این‌که باختیم و دوم شدیم ولی همه طرفداران پرسپولیس تا آخر نشستند و بدون هیچ توهینی به حریف تا آخر مراسم تیم‌شان را تشویق کردند. نه نارنجکی پرتاب شد نه بی‌اخلاقی صورت گرفت. این مسائل در ذهن دنیا می‌ماند و قهرمانی و شادی می‌گذرد.

پرسپولیس از قبل باخته بود

این ایراد را باید از گرشاسبی و آن‌هایی گرفت که به پرسپولیسی که دو گل از کاشیما عقب بود، گفتند شما قهرمان ما هستید. همین که با این شرایط به این مرحله رسیده اید هم یعنی کارتان را کرده اید و از طرفی می‌گفتند راحت دو گل می‌زنید و قهرمانی را جشن می‌گیریم. بچه‌های تیم پرسپولیس قبل از ورود به زمین باخته بودند. فقط منشا کمی می‌دوید و تلاش می‌کرد وگرنه بقیه تحت تأثیر فشار روانی حرفی برای گفتن نداشتند.

دلال شفر به توپ می‌گفت قارپوز!

وینفرد شفر همه این‌ها را سر کار گذاشته است. او قراردادش را یک‌طرفه بسته است. آن‌هایی که با او قرارداد بستند به توپ می‌گفتند قارپوز برای همین او هر کاری خواسته، کرده است. قبلاً هم گفتم الان هم می‌گویم هر اتفاقی در تیم می‌افتد شفر مقصر اول و آخر است و آن‌هایی که رفتند و یارانی که گرفتند همه بهانه است. خودش قبول کرده وگرنه نمی‌پذیرفت. این تیم در میانه زمین یک رهبر ندارد. همه تیم جوان شده و بازیکنان باتجربه اش هم توان مدیریتی ندارند. تغییرات دائمی در ترکیب هم بر این مشکل می‌افزاید.

شفر زرنگ است

اولاً باید به مظلومی تبریک بگویم، چون او خودش در دوران مربیگری اش در استقلال با تشکیل کمیته فنی مخالفت کرد، اما در فوتبال کمیته فنی وقتی می‌تواند در کار مربی دخالت کند که سرمربی را خودش تعیین کرده باشد در غیر این‌صورت کمیته فنی باید تابع شفر باشد. در این وضعیت به‌قول علی (پروین) کمیته فنی فرقی با کشک ندارد. شفر را هم همه می‌شناسیم. زرنگ است که گفته کمیته فنی باشد. چرا فصل قبل قبول نکرد و گفت: من همه کارهایم را به افتخاری می‌گویم ولی الان کمیته فنی شناس شده؟ او می‌تواند هر اتفاق بدی را گردن این کمیته بیندازد.

۱۱ ۱  
آی اسپورت
2018-11-15 08:29:00
نظر دهید

۱ نظر
حسین اهوازی
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۱۷
حسن روشن مغز خر خورده . همون تیم با ابهت قدیمی از بنگلادش خورد.
چرا حسن روشن فکر نمیکنه و حرف میزنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر