فهرست
استوری حسن‌زاده علیه پیروانی؛ تهدید یا هشدار؟
استوری حسن‌زاده علیه پیروانی؛ تهدید یا هشدار؟

استوری حسن‌زاده علیه پیروانی؛ تهدید یا هشدار؟

آی اسپورت - در پی اظهارات افشین پیروانی سرپرست حال حاضر تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص امیر قلعه نوعی و بیانیه‌ای تندی که در همین رابطه منتشر کرد، رضا حسن‌زاده همبازی امیر قلعه نوعی و سرمربی حال حاضر امیدهای استقلال هم با انتشار عکسی تاریخی از یکی دربی‌های قدیمی نسبت به این صحبت‌های اخیر پیروانی واکنش نشان داد.

او دراین‌ ارتباط گفت: «اول اینکه این عکس بسیار قشنگی است و در تاریخ دربی برای همیشه ماندگار است، اما درباره با صحبت‌های آقای پیروانی باید بگویم یک سری صحبت‌هایی است که من فکرمی کنم در اندازه‌های هرکسی نباشد. بالاخره باشگاه قدیمی پرسپولیس بزرگانی دارد که می‌توانند در موارد خاصی بیایند و حرفشان را بزنند. اما وقتی بحث ارزش‌های استقلال و هواداران وسط می‌آید شما شک نکنید که ماها جلوی آن تمام‌قد می‌ایستیم . به این سادگی‌ها هم  نیست که هرکسی هر چه دلش بخواهد درباره استقلال بگوید و تمام شود و برود. کسی که این حرف‌ها را می‌زند تبعاتش را هم باید بپذیرد. درست است که امیر قلعه نویی در حال حاضر سرمربی تیم فوتبال سپاهان است اما فراموش نکنید او یکی از بازیکنان پرافتخار استقلال بوده و درعین‌حال در دوران مربی‌گری‌اش هم توانسته افتخارات زیادی را برای استقلال کسب کند، پس بدانید که اگر به امثال او و ناصر حجازی و یا منصور پورحیدری، فرهاد مجیدی و ... بخواهد حرفی زده شود بازهم می‌گویم بدون شک مقابلش می‌ایستیم و حرفمان را می‌زنیم.»

1
1

مدافع باشگاه استقلال و تیم ملی در دهه 70 در ادامه گفت: « تمام این حرف‌ها  را هم اگر بخواهیم کنار بگذاریم ، وقتی بحث هواداران می‌شود و اگر خدای‌نکرده بخواهیم بااحساست آن‌ها بازی کنیم و یا اصطلاحاً به آن‌ها بگوییم بالای چشمتان ابرو است، دیگر پای خودم وسط کشیده می‌شود. این را بدانید اگر حتی استقلال را داغان کنند، این هواداراست که تیم استقلال را نگه می‌دارد چون این تیم در قلب این هوادار جای دارد. باور کنید من وقتی می‌شنوم افرادی می‌خواهند استقلال را خراب کنند خنده‌ام می‌گیرد. در جواب این آقایان باید بگویم شما اصلاً در اندازه این حرف‌ها نیستید که بخواهید چنین کاری کنید. اما اگر کسی بخواهد با احترام حرفی بزند بحثش کاملاً فرق دارد و او با احترام جواب می‌شنود اما اگر بی‌احترامی در کار باشد دیگر نباید انتظار جواب محترمانه را داشته باشید. اگر کسی حرفی بی‌ربطی نزند که ما با او کاری نداریم. حتماً حرف ناجوری زده می‌شود که ما را وادار به واکنش علیه خودش می‌کند. امیر قلعه نویی هم در استقلال وهم در تیم ملی همبازی من بوده و لباس مقدس استقلال را سال‌ها بر تنش کرده و کاپیتان و مربی استقلال بوده و من رضا حسن‌زاده نمی‌توانم چشمم را در مقابل توهین هایی که علیه او به‌عنوان یک فرد پرافتخار در استقلال می‌شود ببندم. من بیشتر از این نمی‌خواهم جواب بدهم چون شأن و مقام خودم را در سطح این‌گونه افراد پایین می‌آورم. چرا باید جواب کسی را بدهم که حتی نصف افتخارات من را در دوران فوتبالش ندارد و حتی روی حرف خودش نمی‌تواند بایستد. در مورد این استوری هم بگویم دو تن از دوستان من در همین خصوص استوری را منتشر کردند و من تنها به انتشار این عکس کفایت کردم و خودش فکر کنم کافی باشد. من حرف آخرم این است که اگر کسی درجایی محروم می‌شود که دیگر نباید تا این اندازه حرف بزند باید یاد بگیرد بیشتر سکوت کند.»

۶ ۳  
آی اسپورت
2020-04-22 00:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
شهریار
چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۰۷:۵۱
سطح شعور و درک ایشون از عکسی که گذاشتن مشخصه. چقدر ذلیل و ناتوان از ارائه پاسخ منطقی
پرسپولیس عشقه
چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۰۸:۳۱
هیچ کدام، یادآور تجاوز افشین پیروانی به استقلال د فینال جام حذفی در سال ۷۸ و دقیقه ۸۷ :))))
امیر حسین
چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۵:۱۱
سطح شعور شما از همین عکس مشخصه و نیاز به خوندن حرفات نیست! سطح شعور استاد قلعه‌نویی هم از مصاحبه هاشون و اتهامات بی اساسی که هر کشوری دیگری بود بابتش بازخواست میشد، معلومه!
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر