فهرست
پژمان، رحمتی، استقلال؛ یک معادله چند مجهولی
پژمان، رحمتی، استقلال؛ یک معادله چند مجهولی

پژمان، رحمتی، استقلال؛ یک معادله چند مجهولی

آی اسپورت – با اتفاقاتی که در یکی دو روز اخیر افتاد، پژمان منتظری حالا باید نزدیک‌ترین بازیکن به باشگاه استقلال باشد. مبعلی و شهباززاده که با مخالفت سرسختانه باشگاه‌های خود روبرو هستند و زهیوی هم که در آستانه پیوستن به استقلال بود، با تزریق پول به استقلال خوزستان، احتمالا در این تیم ماندنی خواهد شد. اما با تمدید قرارداد عدنان مدافع بحرینی الاهلی، نام پژمان به زودی از فهرست این تیم خارج خواهد شد و با توجه به اینکه استقلالی‌ها هم به شدت به دنبال جذب او هستند به نظر می‌رسد او زودتر از دیگر گزینه‌های استقلال، به این تیم بپیوندد. خود منتظری هم همواره از بازگشت به استقلال استقبال کرده است اما...

اما پیوستن منتظری به استقلال می‌تواند تحت تاثیر اتفاقات چند روز اخیر این باشگاه قرار بگیرد. منتظری رابطه بسیار خوب و صمیمانه‌ای با مهدی رحمتی دارد و از دست رفتن جایگاه مطمئن و همیشگی رحمتی در استقلال، می‌تواند تصمیم منتظری برای بازگشت به استقلال را تغییر دهد. به نظر می‌رسد فعلا این اتفاق تحت تاثیر سرنوشت رحمتی است و باید برای مشخص شدن تکلیف منتظری، منتظر مشخص شدن سرنوشت رحمتی در استقلال باشیم.

۵ ۱  
آی اسپورت
2017-01-02 17:28:00
نظر دهید

۱ نظر
فرشاد
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۳۷
به نظر من به طرز زیرکانه‌ای از جملات معکوس استفاده کردین.
چند فصل قبل وقتی پژمان از پیشنهاد خوب قطریها(از نظر مالی) گذشت تا تو استقلال بمونه بهش قول کاپیتانی رو دادن اما یه هفته بعدش اعلام شد کاپیتان،رحمتی‌ـه.
اگه رحمتی تو لیست خروج قرار بگیره پیوستن پژمان به استقلال قطعیه...
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر