فهرست
لیگ یک؛ نفت و خونه‎به‌خونه در آستانه صعود
لیگ یک؛ نفت و خونه‎به‌خونه در آستانه صعود

لیگ یک؛ نفت و خونه‎به‌خونه در آستانه صعود

آی اسپورت هفته سی ودوم لیگ یک انجام شد و تساوی نفت مسجدسلیمان و نساجی و باخت خانگی فجر سپاسی از مهم ترین نتایج بازی های امروز بود.

نفت مسجدسلیمان ۰-۰ نساجی مازندران

حساس ترین بازی هفته علیرغم جذابیت، گلی در بر نداشت. شاگردان محمود فکری می توانستند پیروز این بازی باشند و صعود خود به لیگ برتر را همین امروز جشن بگیرند اما تیر دروازه و درخشش روشنگر این اجازه را نداد. با این نتیجه نفت با ۶۴امتیاز در صدر ماند و نساجی ۵۸امتیازی در رده چهارم ایستاد.

ماشین سازی تبریز ۱-۱ مس رفسنجان

توقف مقابل تیم رفسنجانی باعث شد تا ماشین سازی همچنان در خطر سقوط به لیگ دو قرار داشته باشد. شانس بزرگ شاگردان عباس آقایی بازی هفته بعد این تیم با صبای قم است که می توان سه امتیاز آن را از همین حالا به حساب آنها ریخت.

فجرسپاسی ۰-۱ مس کرمان

بدترین باخت در بدترین زمان ممکن! شاگردان کلانتری می توانستند با پیروزی در بازی امروز و البته بازی هفته آخر مقابل صبا شانس زیادی برای صعود به لیگ برتر داشته باشند اما باخت خانگی امروز می تواند به قیمت ماندن آنها در لیگ یک تمام شود.

ایرانجوان بوشهر ۱-۱اکسین البرز

با گل دقیقه ۸۹تیم بوشهری از باخت خانگی فرار کرد اما این یک امتیاز کمک چندانی به این تیم نکرد. حالا ایرانجوان ۳۰امتیازی است و باید امیدوار باشد که ماشین سازی در دو بازی بعدی خود کمترین امتیاز ممکن را بگیرد و البته خود ایرانجوان هم باید بهترین نتایج را در این دو هفته کسب کند تا در لیگ یک بماند.

آلومینیوم اراک ۱-۱ برق جدید شیراز

یکی از تشریفاتی ترین بازی های امروز همین بازی بود که در نهایت مساوی شد. با این نتیجه هر دو تیم با ۳۸امتیاز در رده های دوازدهم و سیزدهم قرار گرفتند و بدون کوچکترین دغدغه و استرسی منتظرند تا دو هفته پایانی مسابقات هم برگزار شود.

گل گهر سیرجان ۵-۲ شهرداری تبریز

شکست پرگل شاگردان سیروس دین محمدی اوضاع این تیم را نگران کننده کرد. آنها پس از چند نتیجه خوب، حالا ۳هفته است که فقط می بازند و همین باعث شده تا نگران سقوط به لیگ دو هم باشند. البته فقط یک امتیاز از دو بازی بعدی می تواند بقای این تیم را تضمین کند.

بادران ۷-۰ صبای قم

یک شکست پرگل دیگر برای صبا. تیم قمی با باخت امروز تعداد گل های خورده خود را به ۷۳رساند و در آستانه ثبت یک رکورد تاریخی است. شاگردان محمد ربیعی هم با این پیروزی آخرین امیدهای خود برای صعود به لیگ برتر را زنده نگه داشتند.

ملوان ۱-۰ راه آهن

ملوان دیر راه افتاد و پیروزی های هفته های اخیرش باعث صعود این تیم به لیگ برتر نخواهد شد. شاید اگر انزلی چی ها چند هفته زودتر راه می افتادند امروز مدعی صعود بودند اما حالا باید منتظر فصل بعد باشند  ویک فصل دیگر را هم در لیگ یک بگذرانند.

خونه به خونه ۳-۰ شهرداری ماهشهر

شاگردان اسکوچیچ یک پیروزی آسان و باارزش را در مقابل شهرداری ماهشهر به دست آوردند. آنها با این برد ۶۰امتیازی شدند و با استفاده از باخت فجر به رده دوم صعود کردند. آنها دو بازی نسبتا سخت در پیش دارند و شانس دوم صعود به لیگ برتر هستند.

جدول رده بندی:

۱--نفت مسجدسلیمان ۶۴امتیاز

۲-خونه به خونه ۶۰امتیاز

۳--فجر سپاسی ۵۸امتیاز

۴-نساجی ۵۸امتیاز

۵-بادران ۵۶امتیاز

 

 

 

۱ ۳  
آی اسپورت
2018-04-17 19:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
محمد
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۰۲:۱۶
چرادرباره تبانی خونه به خونه مطلب نزدید وقتی گل اولو زدن ماهشهر خیلی فشار آورد گل بزنه اول نمیه دوم ماهشهر امید زیادی برای گلزنی داشت ولی دق۴۸ دروازبان ماهشهر تو تین بازی حساس توپو شوت میکنه شوت که نه پاس میده به معقولی مهاجم بابل اونم به داحتی گل دومو میزنه تبانی از این واضحتر هم مگه داریم.متاسفانه نساجی تو استان هیچ حامی نداره وبدتر اینکه استاندار وبهروان وحسین زادگان مسئول ورزش استان همه وهمه حامی خونه به خونه هستن رئس کمیته النپیک هم گه بابلیه دقزقا از موقع انتصابش حمایتها از بابل بیشتر شد نیم فصل دوم اشتباهات دا وری همش بنفع اونا بود با زی نساجی بادران شهرداری تبریز ۹امتیاز مفتو داوران بهشون هدیه دادن امروز هم کاملا معلوم بود که تعدادی از بازیکنان ماهشهر حال با ی کردن ندارن تا اینکه دروازبانشون پاس گل داد.واقعا در حق نساجی ظلم میشه چرا بخاطر پول باد آورده که معلوم نبست از کجا آورده خرج همه میکنه تیمهای قدیمی وریشه دار مثل فجر ونساجی در عین شایستگی باید جاشونو به تیم تازه بدوران رسیده ایی بدن که شک نکنید دوسال دیگه منحل میشه
۴ ۱
مجتبی
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۳۰
دقیقا درست میگی دیروز منم گل دومو دیدم دروازبان ماهشهر خیلی راحت به مهاجم بابل پاس میده اونم با یه شوت گل میزنه .هرچند بازی3-0شد ولی تو لیگ یک متاسفانه از این اتفاقات زیاده.البته باید توجه بکنیم که ماهشهر هیچ انگیزه ایی نداشت.
۲
Kian
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۱۸
حیف شد نساجی شانسش کم شد،خیلی تیم دوست داشتنی ای هست،امید شهر خسته :) امیدوارم تو این روزای کامبکی،نساجی یه کامبک بزنه و خونه به خونه هم نتیجه نگیره
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر