فهرست
اتفاق روز: بالاخره طارمی با الغرافه بست
اتفاق روز: بالاخره طارمی با الغرافه بست

اتفاق روز: بالاخره طارمی با الغرافه بست

آی اسپورت- مهدی طارمی مهاجم ملی‌پوش پرسپولیس با عقد قراردادی یک سال و نیمه به عضویت تیم الغرافه قطر درآمد. طارمی که از اواسط هفته گذشته در قطر به سر می‌برد با انجام تست پزشکی و قبولی در آن امروز با این باشگاه قطری به توافق نهایی رسید.

الغرافه به طارمی قراردادی 2 و نیم میلیون دلاری پیشنهاد داده و این بازیکن مبلغی در حدود 2 و نیم میلیارد تومان بابت رضایتنامه به پرسپولیس خواهد داد. البته طارمی هنوز بازیکن پرسپولیس است  در صورت دریافت رضایتنامه الغرافه‌ای می‌شود.

الغرافه که در فصل گذشته لیگ قطر  نمایش نسبتا خوبی داشته و جز تیم‌های صعودکننده به پلی آف لیگ قهرمانان آسیاست، با وسلی اشنایدر و مهدی طارمی امیدوار است نیم فصل خوبی را تجربه کند و به رده‌های بالای جدول بازگردد. این تیم در مرحله پلی‌آف با پاختاکور ازبکستان بازی می‌کند.الغرافه‌ای‌ها از یک مربی ترک به نام بولنت بهره می‌برند که سابقه طولانی کار در لیگ ستارگان را دارد. پیش از طارمی بازیکنانی مثل محمدرضا خلعتبری، فرهاد مجیدی و مسعود شجاعی پیراهن این باشگاه قطری را به تن کرده‌اند.

با جدایی رسمی طارمی این بازیکن از هفته آینده در میادین فوتبال آفتابی خواهد شد در حالی که پرسپولیس نیز بعد از 4 فصل به نبود او در ترکیب خود عادت کرده است. او امیدوار است با برگشتن به شرایط فنی و بدنی مناسب یکی از مسافرین و بازیکنان ایران در جام‌جهانی باشد تا در تابستان آینده به تیم بزرگتری نقل مکان کند.این خبر را وکیل طارمی در اختیار ورزش سه گذاشت.

۴ ۴  
آی اسپورت
2018-01-12 16:10:00
نظر دهید

۴ نظر
مصطفی
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۳۷
خدایی خودشم نمیدونه چیکار داره میکنه.
با پرسپولیس تمدید نمیکنه که بره اروپا. اونوقت میره با الغرافه میبنده.
یکی نیست بگه بابا اگه پرسپولیس بودی و یه تیم اروپایی میخواستت، بالاخره دوتا دلسوز پیدا میشد که رضایت نامتو جور کنن گورتو کم کنی بری، ولی این عربا تا شیره اروپاییا رو ندوشن مگه میذارن بری؟
من من
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۴۷
عزیز رقم رو خوندی؟
2.5 میلیون دلار واسه یه فصل و نیم.. بالای 10 میلیارد تومن...
تازه هنوز نمی دونیم دقیقا چی امضا کرده.. اگه سال دیگه بخواد بره می تونه یا نه...شما بودی نمی رفتی؟ والا بیشتر بازیکنای ایرانی با 700 هزارتا هم هوایی میشن...

به نظرم یکم دیگه زیادی بهش حمله می کنید
۳
پرسپولیس واقعی
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۲۸
خیلی حرص درار بود!
T&T
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۱۴
اینم اوسطوره لونگی :)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر