فهرست
گل ریحان البرز و مترسک سر جالیز
گل ریحان البرز و مترسک سر جالیز

گل ریحان البرز و مترسک سر جالیز

آی اسپورت - تیم فوتبال گل ریحان البرز خود را برای فصل رقابت‌های لیگ دسته یک با کادر فنی جدید آغاز کرده است. اما با توجه به شرایط این تیم امیدی به صعود نماینده استان البرز نیست. این تیم تا چند وقت پیش هنوز در بلا تکلیفی انتخاب نفر اول کادر فنی به سر می‌برد و تمرینات خود را برای فصل جدید استارت نزده بود. اما مدیر عامل این تیم در اقدامی عجیب با نامه‌ای به مدیر عامل ورزش و جوانان استان می‌خواست که سهمیه استان به دلیل عدم حمایت مسئولان استانی به شهری دیگر منقل شود. ابتدا باید به جناب مدیر عامل این تیم فرهنگی ورزشی به خاطر این اقدام مبتکرانه و شجاعانه یک  تبریک جانانه همراه با خدا قوت و خسته نباشید از ته دل گفت.

این اقدام جناب مدیر یک فرار زیگزاگی رو به جلو بود که در جنگ‌ها برای در امان ماندن از در معرض شلیک قرار گرفتن از پشت سر به کار می‌رود و در صورت ناکامی مقصر نتیجه نگرفتن این تیم مسئولان باشند که از تیم استان‌شان حمایت نکردند؛ مرحبا بلکه هم صد مرحبا از این همه درایت و تاکتیک خوانی حریفان! من قصد دفاع از فعالیت‌های مسئولان استانی ندارم و مطمئن هستم که از این تیم آن جور که باید و شاید حمایت نمی‌شود. اما روی سخن من ابتدا با جناب مدیر عامل است که می‌خواهم بدانم با چه سابقه‌ای سر از فوتبال درآوردند و جایگاه‌شان را به ایشان متذکر شوم. آخر کارشناس مسایل آمریکا در شبکه خبر را چه به مدیریت یک تیم فوتبال؟

حال برگردیم به تیم؛ یک بار که درباره این تیم جست و جویی ساده انجام دهید متوجه می‌شوید که در این باشگاه چه خبر است. در این چند سال محله برو بیایی شده که بخشی از آن هم به دوره مدیریت مدیرعامل فعلی مربوط نیست ولی آن چه که عیان است این است که  انتخاب‌ها در این تیم شفاف نیست با توجه به چه متر و معیاری انجام می‌شود. فصل گذشته محمد نصرتی که با توجه به داشته‌هایش نتایج قابل قبولی با این تیم گرفته بود به یکباره برکنار شد. نصرتی در صورت ادامه فعالیت خود در این تیم  مطمئنا می‌توانست نتایج بهتری کسب کند که حتی منجر به صعود نماینده البرز به لیگ برتر شود. نصرتی هم بچه این شهر بود و شاید حتی دلسوزتر و با یک سابقه ملی پر و پیمان‌تر نسبت به گزینه‌های جانشینی به نظر می‌رسید. بعد او میثم منیعی نفر اول کادر فنی این تیم شد که او هم سابقه درخشانی در کارنامه ندارد. بعد از رفتن او مدیریت این تیم در تصمیمی عجیب دوباره علی لطیفی را به این تیم برگرداند که هیچ سابقه با شکوهی در پشت او نیست و نتوانسته با هیچ تیمی موفقیت کسب کند. حال خود جناب لطیفی هم در اولین اظهار نظر خود گفت که با آمدن به گل ریحان به خانه برگشته است.

جناب لطیفی! خود هم خوب می‌دانید که انتخاب جناب‌عالی چه این بار و چه در دفعه‌های قبل به خاطره دانش مربیگری شما نبوده و شما خانه را درست انتخاب کرده‌ای و از طریق روابط خود بار دیگر به نیمکت این تیم رسیدید. من نه پدر کشتگی با جناب مدیر عامل دارم و نه با جناب لطیفی و نه از شخص خاصی پول گرفته‌ام و نه حرفم صرفا یک طرفداری شخصی بوده است. فقط دلم به حال نماینده فوتبال این استان می‌سوزد که دارد از سرمایه این شهر خرجش می‌شود ولی نتوانسته انتظارات را برآورده کند و اگر این تیم موفق به صعود شود داستانش با سایپا در سال‌های نه چندان دور بسیار متفاوت است و می‌تواند خاطرات تیم بهمن را برای مردم این شهر زنده کند. این استان مثل تمام شهرهای ایران دارای استعدادهای نهفته و بالقوه است پس بهتر است از این استعدادها به خوبی استفاده شود. برای مثال چرا باید سرمربی بومی این شهر برود نماینده رفسنجان را لیگ برتری کند و این شهر همچنان در حسرت نماینده‌ای در لیگ برتر باشد؟ با این کادر مدیریتی و فنی این فصل نیز امیدی به این تیم نیست.

۶    
آی اسپورت
2020-10-23 11:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر