فهرست
تاثیر خستگی روی استقلال؛ باهوش اما کم خطر
تاثیر خستگی روی استقلال؛ باهوش اما کم خطر

تاثیر خستگی روی استقلال؛ باهوش اما کم خطر

آی‌اسپورت- بعد از بازی نه چندان مطلوب آبی‌ها برابر گسترش فولاد، نمایش دور از انتظار برابر الهلال فرضیه خستگی بازیکنان استقلال را به حقیقت نزدیک‌تر کرد. باید دید با بازگشت ابراهیمی و چشمی، و بازگشت طراوت به بازی تیام استقلال دوباره می‌تواند در حساس‌ترین روزهای فصل به طراوت همیشگی برگردد.

 استقلال مثل بازی رفت موفق شد الهلال را با یک گل شکست دهد. این بار اما بدون حضور امید ابراهیمی و روزبه چشمی دو ستون اصلی تیم. فرشید باقری هم که سخت به این بازی رسیده بود خیلی زود مصدومیت‌اش تشدید و از زمین خارج شد. استقلال اما باز هم موفق شد حریف عربستانی را از پیش رو بردارد. آبی‌پوشان در حالی با درخشش لحظه‌ای جپاروف و غفوری به گل رسیدند که در مجموع ۹۰ دقیقه طراوت و شادابی قابل توجه‌ای در بازی آبی‌پوشان دیده نشد و فقط ۵ پاس کلیدی منجر به موقعیت ثبت کردند. این در حالی بود که الهلال با ۱۳ پاس کلیدی مدافعان و دروازه استقلال را بیشتر از آبی‌پوشان تهرانی تحت فشار قرار داد. حریفان استقلال در بازی‌های پیش از این به طور میانگین حدود ۹ پاس کلیدی را به ثبت می‌رساندند و این بار استقلال فرصت بیشتری را در اختیار حریف قرار داد.

این آمار موقعیت‌سازی استقلال در حالی است که پیش از این آبی‌پوشان در هر بازی حداقل ۱۰ پاس کلیدی به ثبت می‌رساندند. یعنی دو برابر بازی امشب برابر الهلال. گویا شفر نخواسته همه توان تیم‌اش را روی بازی‌ای تقریبا تشریفاتی بگذارد. آبی‌ها با تساوی هم صدرنشین گروه می‌شدند و شفر با توجه به بازی‌های حساس پیش روی استقلال در لیگ برتر و بازی مرحله حذفی آُسیا سعی کرد با روشی اقتصادی بازی با الهلال را به پایان برساند. مصدومیت‌های پرتعداد هفته‌های اخیر و خستگی مفرط بازیکنان که بخشی از آن در بازی هفته قبل برابر گسترش نمایان شد هشدار کاهش شدید کارایی آ‌بی‎‌پوشان را به شفر منتقل کرد و سرمربی آلمانی هم برای استفاده بهینه از بازیکنان‌اش سعی کرد در این بازی فشار چندانی به آبی‌ها وارد نشود.

سایت نود

۳ ۳  
آی اسپورت
2018-04-17 20:34:00
نظر دهید

۳ نظر
لنگ کثیف
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۰۳
با توجه به 2 تا بازی باقیمونده حساس تو لیگ و فینال جام حذفی که پیش رومونه استقلال کار منطقی رو انجام داد چون دلیلی واسه حمله و الکی خسته کردن خودمون نداشتیم و باید انرژیمونو ذخیره میکردیم ما حتی با مساوی هم صدرنشین میشدیم. باز خداروشکر ما با زور خودمون بردیم نه با گل به خودی بازیکن سابق تیم جوانانمون... #فوتبال_پاکم_آرزوست
samiraaaa
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۲۳
شما از اونایی ک فقط تا نوک بینی شو میبینه،اصن ب این توجه نمیکنین ک استقلال بازیا حساسی توی لیگ داره،فینال جام حذفی ام پیش رو داره،بلافاصله ام بازیا مرحله ١/٨،دیگه چ نیازی ب آب و آتیش زدن تو ی بازی سنگین داره اونم در صورتی ک با ی تساوی میتونس صدرنشین باشه،چرا فک نمیکنید ممکن بود محروم یا مصدوم بده و سعی داشت بازی رو کنترل کنه... بر بدخواه استقلال لعنت...
sirvan.f
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۵۸
اها.برای استقلال شده تاثیر خستگی؛باهوش اما کم خطر اما برای پرسپولیسی که فصلش به راحتی پنجاه درصد از استقلال فشرده تر و سخت تر بوده و صدالبته موفق تر میشه پایین اومدن کیفیت و افت فنی و ضعف برانکو و پرسپولیس.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر