فهرست
قول‌تان را فراموش کردید آقای فتحی؟
قول‌تان را فراموش کردید آقای فتحی؟

قول‌تان را فراموش کردید آقای فتحی؟

آی اسپورت - در سال های اخیر حواشی به وجود آمده برای استقلال کم نبوده. آبی های پایتخت در سالهای اخیر درگیر قراردادهای مورد دار با بازیکنان و همچنین شکایتهای بازیکنان خارجی خود بودند. انتشار خبر مربوط به مشکل هافبک جدید و آفریقایی باشگاه استقلال برای بازی در لیگ برتر در وهله اول اتفاق عجیبی نبود. چراکه این سال‌ها به مشکلات زیادی که پیرامون بازیکنان خارجی وجود داشته عادت کردیم. داستان پاتوسی اما داستان عجیبی است. اتفاقی کم‌نظیر که حالا استقلالی‌ها گرفتار دردسرهای مربوط به آن شدند. نکته قابل توجه درباره این مشکلات درس نگرفتن باشگاه‌های ایرانی از نمونه‌های قبلی است.

این اولین بار نیست که باشگاهی مثل استقلال به چنین گرفتاری دچار شده و شاید آخرین بار هم نباشد. یکی از نمونه‌های نزدیکی که در ذهن همه باقی مانده مربوط به یازالده گومس پینتو است. بازیکنی که در زمان مدیریت قبلی قصد آمدن به استقلال را داشت اما در نهایت وارد فوتبال ایران نشد. در آن زمان شاهکار مسئولان استقلال این بود که به جای دعوت‌نامه برای این بازیکن قرارداد فرستادند و حتی مبلغی که قرار بود بازیکن پرتغالی دریافت کند را هم در آن نوشته بودند. این مسئله به شدت برای استقلال دردسرساز شد.

پس از کنار رفتن مدیران سابق استقلال، امیرحسین فتحی به هواداران استقلال قول داد تا دیگر این تیم دچار چنین مشکلاتی نشوند اما به نظر می رسد مشکلات استقلال پایانی ندارد و بلکه از مدیری به مدیری دیگر منتقل می شود.  استقلالی ها برای حل کردن مشکل پاتوسی قرار است در روزهای آینده در فدراسیون فوتبال با مسئولین سازمان لیگ جلسه ای برگزار کنند. 

 

خبر آنلاین 

۸ ۱  
آی اسپورت
2019-02-11 10:15:00
نظر دهید

۱ نظر
فرشید
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۰:۲۳
فدراسیون و سازمان لیگ بخاطر شکایت به حق استقلال درباره سوپر لیگ دارن گرو کشی میکنن چون تو موارد مشابه به راحتی اجازه بازی دادن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر