فهرست
سرمربی اولتیماتوم می‌دهد، کاپیتان طغیان می‌کند
سرمربی اولتیماتوم می‌دهد، کاپیتان طغیان می‌کند

سرمربی اولتیماتوم می‌دهد، کاپیتان طغیان می‌کند

آی اسپورت - پرسپولیس در دربی هم بهتر از استقلال بازی کرد و هم موقعیت‌های گلزنی بیشتری داشت. در واقع چیزی نمانده بود که آن دربی ۴ بر ۲ که طارمی ۲ گل زد، تکرار شود اما خب استقلال یک مهدی قایدی دارد که با متر و معیار فوتبال ایران یک نابغه است. نابغه‌ای که حتی در روز بدش آن گل استثنایی را می‌زند. بله، پرسپولیس بهتر بود و از نظر فوتبالی باید می‌برد اما راستش متوجه نمی‌شوم چرا یک سرمربی باید به وزیر ورزش اولتیماتوم بدهد؟! این البته نتیجه ضعف مدیریتی در پرسپولیس و ساختار ورزش ایران و نتیجه تیمداری کردن وزارت ورزش است. از آن طرف استقلالی‌ها می‌گویند وزیر پرسپولیسی است و از این طرف سرمربی پرسپولیس به همان وزیر اولتیماتوم می‌دهد! بامزه نیست؟

در استقلال هم اوضاع بهتر نیست. وریا غفوری کل مدیران را می‌شوید و پهن می‌کند روی بند! بعد مهدی‌پور که کلاً ۲ ماه است به استقلال آمده در تلویزیون حرف از پول می‌زند. جالب اینکه بازیکنان دقیقاً گوش به فرمان غفوری هستند و جالب‌تر اینکه وقتی اسم عبدیان (عضو پولدار هیئت‌مدیره) می‌آید، لحن صحبت‌های همین وریا هم به شکل کاملاً تابلویی عوض می‌شود! استقلال البته دارد چوب ۳، ۴ برابر شدن بعضی از قراردادها در زمان مدیریت احمد سعادتمند را می‌خورد. بالاخره وقتی قرارداد ۱/۵ میلیاردی را ۷ میلیارد بستند، باید فکر امروز را هم می‌کردند. همین هیئت‌مدیره‌ای که حالا از ترس وریا ساکت شده، در زمان قرارداد بستن سعادتمند تماشاگر شده بود و البته بعداً آقای خلیل‌زاده یادش آمد که باید در تلویزیون «وویس» رو کند!

یحیی هر دو پای خود را در یک کفش کرده که رسول‌پناه برود. حالا اگر این اتفاق بیفتد که باید کرکره باشگاه را پایین کشید و برای وزارت افسوس خورد و اگر رسول‌پناه نرود قاعدتاً خود یحیی می‌رود که این اتفاق هم در این مقطع از فصل به سود پرسپولیس نیست. اینها البته هنوز از نتایج سحر است.

۲    
آی اسپورت
2021-01-13 17:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر