فهرست
چند خط برای میناوند/ پیر شدى ولى بزرگ نه!
چند خط برای میناوند/ پیر شدى ولى بزرگ نه!

چند خط برای میناوند/ پیر شدى ولى بزرگ نه!

آی‌اسپورت- نمی‌دانیم از كجا باید شروع كنیم. از چه كسی گلایه كنیم. از پیشكسوتی شروع كنیم كه سعی دارد عقب افتادنش از قافله ی فوتبال را با كری های سخیف و بچگانه جبران كند تا فراموش شدنش را به تعویق بیندازد یا معترضِ صداوسیمایی شویم كه سانسورچی هایش مثل عقاب تیزبین عادی ترین صحنه های ال كلاسیكو را كات میكنند تا نفسگیرترین مسابقه ی فوتبال جهان را به كام بینندگان تلخ كنند اما مهمان برنامه هایشان را توجیه نمی كنند كه اینجا برخلاف پیج اینستاگرامشان مخاطب میلیونی دارد و شاید درست نباشد فحاشی‌هایی كه در صفحات مجازی به او شده را در پخش زنده ی تلویزیون جبران كند!

از بعضی طرفداران تیم سرخپوش شكایت كنیم كه شوخی های +١٨ زینب موسوی با بازیكنان سابقشان در خنداننده شو ناراحتشان كرده اما الان تمام قد پشت میناوند ایستاده اند تا با حمایتِ نابجای خود به هواداران رقیب این بهانه را بدهند كه این دومینوى بی احترامی تا فردا و فرداها ادامه دار باشد.

شاید میناوند این اتفاقات را پیش بینی می كرد و من و بقیه ای كه در موردش نوشتیم و می نویسیم در زمین او بازی می كنیم تا با بازتاب و حتی محكوم كردن جنجال جدیدش چند لینکِ جدید به اسم او ایجاد شود و فوتبالی ها یادشان نرود مهرداد میناوندی هم وجود دارد! املای نانوشته غلط ندارد و بهتر است خودِ میناوند سرمربیگری را شروع كند و در عرصه‌ی عمل به سرمربی استقلال ثابت كند معنی مربی خوب چیست؟

 علیمنصور با تاكسی به نیمكت استقلال نرسیده و سینه خیز این مسیر را طی كرده و با نتایجی كه در نفت گرفت مخصوصا بردهایش روبه روی سرخابی های پایتخت اعتبار خرید و به نیمكت استقلال رسید.  شاید اگر ایشان فوتبالیست نبود هضم این موضوع راحت تر بود اما مسخره كردن اسم علیمنصور با نتیجه ی شكست ٦-١ باورنكردنی است. اگر فوتبال اروپا پیشكسوتانی مثل فوتبال فارسی ما داشت برای تمام مربیان مطرح از گواردیولا تا مورینیو و فرگوسن و اسكولارى و ونگر. كه همگی در كارنامه‌ی خود سابقه ی شكست های سنگین ٤،٥،٦،٧ و حتی ٨ گله دارند لقب های جدید میساختند!

 هنوز متوجه نشدم چرا وقتی تصویر عابدزاده روی LCD استودیو ظاهر می شود تا اقای میناوند نظرش را بگوید باید الزاماً به گلر استقلال هم تكه ای انداخته باشد! برای شما نگرانیم آقا مهرداد! معلوم است در این مدت كه در اینستاگرام سرگرم بودید فشار زیادی را تحمل كرده اید و برای جبران این فشار ناچار شده اید به سیم آخر بزنید و با ربط و بی ربط اسطوره های استقلال را زیر سوال ببرید!

تهران روانشناسان مجربی دارد و بعد از خدا قطعا انها بهترین كمك را به شما خواهند كرد. خیلی از ما به روانشناس احتیاج داریم. فقط یک چیز باقی مانده و آن اینكه اگر عینك شما هم مثل عینك طارمی طبی نیست بهتر است آن را كنار بگذارید. ما از كسانی كه عینك كائوچویی می زنند انتظار داریم فرهیخته تر باشند!

۵۴ ۶۳  
آی اسپورت
2017-08-14 16:05:00
نظر دهید

۶۳ نظر
سوشاتاجی
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۱۵
ب خداوندی خدا قسم من ب جای اینکه از این بشر بخاطر این بی ادبیش ناراحت بشم دام براش میسوزه و براش آرزوی شفای عاجل دارم و اندکی شعور
کیوان
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۰۹
ببین فوتبال ایران به کجا رسیده که طرف برای گفتن مربی خوبی نیست باید بره شلاق بخوره!! به نظرم این حرکت شاه سلطان منصوریان در اصل یه خط و نشون کشیدن برای منتقدین و مخالفین خود منصوریان داخل استقلال هست!... بیچاره قلعه نویی زمانی که از مالزی برگشت توسط فردوسی پور و رسانه ها ذبح شد برای حذف ایران ولی منصوریان با اون آبروریزی شش تا گلی که خورد هیچ واکنشی بهش نشون ندادند
فضل الله عرب
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۱۷
اين لينك يه يادداشت ديگه از من تو همين سايت خدمت اقاي مهريار، كيوان،علي، حميد، اميرحسين، فرهاد و بقيه ي دوستان پرسپوليسي كه فكر نكنند من با پرسپوليس دشمني دارم يا تعلقات رنگي بهم اجازه نميده از پرسپوليس و بازيكناش تعريف كنم:
http://isport.ir/fa/content/356d84a97742
كار اشتباه اشتباهه و بايد محكوم بشه.
تيتر مطلب رو(پير شدي ولي بزرگ نه) اوايل ليگ ١٥ يكي از دوستان پرسپوليسي خطاب به برهاني نوشته بود سر اون ماجراي پست جنجالي اينستاگرام آرش برهاني.
اينجا لازم بود دوباره اين تيتر تكرار بشه. يعني اين مطلب فقط همين تيتر رو ميطلبيد.
اگه يه كم يادداشت تند بود به خاطر اين بود كه حق مطلب ادا بشه.
اگه همه تمام قد اين مدل كري خواني هاي توهين اميز رو محكوم كنيم مشكل حل ميشه.
به اميد روزي كه مرز بين حمايت و محكوم كردن رو تعلقات رنگي جابه جا نكنه!
از همه ي دوستاني كه كامنت گذاشتند هم تشكر مي كنم.
۳
شاهین در جواب فرض الله عرب
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۰۰
لینک چی؟؟
اون قیچی برگردان طارمی فوق العاده بود و شما هم مجبور شدین ازش تعریف کنین..
من شما را خوب می شناسم
در روزنامه وزین :))))) ایران ورزشی قلم می زنید و اتفاقن اهل بگیر و ببند هم نیستین:))))
فقط چرا نمی دونم دو سه سال دشمن پرسپولیس و طاهری هستین و حامی منصوریان و استقلال که احتمالن بخاطر درک بابای فوتبالی شماست و چیزی پسِ پرده در جریان نیست :))))

خلاصه اخوی:
این همه توهین به پرسپولیس شد، شما کی و کجا دفاع کردین؟؟
توهین برهانی در برنامه نود کجا و شوخی میناوند در برنامه اینترنتی کجا؟؟
توهین فحاشان به هادی نوروزی عزیز کجا و شوخی بی مزه میناوند کجا؟؟

شما نقد نکردبد، عین عقده ای ها و آدمهایی که عصبانی هستند و زنجیر پاره کرده اند هرچه لایق خودتان بود نوشتید و بازخورد آن را دیدی...
برو عمویی خدا روزیتو جای دیکه بده
۵
فضل الله عرب
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۵۷
مجبور شدم تعريف كنم؟
بشكنه اين دست كه نمك نداره!
:))))
برو كل سايتها و كانال هاي ولو طرفداري منتسب به پرسپوليس رو شخم بزن ببين كي در مورد اين برگردون طارمي يادداشت نوشته؟
اين يادداشت رو بعدش ورزش٣ هم گذاشت تو سايتش:
http://www.varzesh3.com/news/1388930/%D8%AC%D8%A7%DB%8C%D8%B2%D9%87-%D9%BE%D9%88%D8%B4%DA%A9%D8%A7%D8%B4-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%87%D8%AF%DB%8C-%D8%B7%D8%A7%D8%B1%D9%85%DB%8C-%D9%86%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF!
۲
سوشاتاجی
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۱۶
دلم براش میسوزه
ما برای شما زار زار گریه می کنیم
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۰۰
بیچاره هایی که از وضعیت فلاکت بار راضی هستن
۹
رسول اس اسی
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۱۹
واقعا جالبه که پرسپولیسیا اونقدر به زینب موسوی فحاشی کردن اما الان پشت میناوند ایستادن و تمسخر های میناوند رو کش میدن..
فرزاد مهریار
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۳۳
به همون دلیلی که شما اهانت زننده محسن فروزان و همسرش! را سند غیرت استقلالی اش دانستید . همان رسانه ملی که امروز فحش بارانش می کنید ، روزی که پیمان طالبی آنچه که لیاقت خودش بود رو به علی کریمی گفت شما برایش دست زدید . نه داداش شما ها فکر می کنید ما حافظمون اندازه ماهی قرمزه
برزو
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۰۸:۴۲
@فرزاد مهريار
خب دقيقا مشكل همينجاست. پيمان طالبي تو كانال تلگرامش اون جمله رو خطاب به كريمي گفت نه تو پخش زنده ي تلويزيون! بعدم پيمان طالبي كجا مهرداد ميناوند كجا! درسته هردو سلبريتي هستند اما فرسنگها فاصله دارند.
ميناوند از هر بهانه و فرصتي استفاده ميكرد تا به استقلال و اسطوره هاش تيكه بندازه مث عقده اي ها!
اقاجان هرجا بهت فحش دادن همونجا جوابشونو بده! تو اينستاگرام تو ورزشگاه و...
۲
فرزاد مهریار
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۲۰
در بهترین حالت یک هوادار دوآتشه استقلال این متن رو نوشته و در بدترین حالت یک قلم به مزد . البته اشکالی هم ندارد بالاخره آزادی بیان هست . فقط امیدوارم آزادی بیان این حق رو به من بده که بگم آقای عرب اگر کسی جای بوق لیدر ها ، قلم بدست بگیره نتیجه اش میشه همین متن مزخرف
در فیفا آشنایانی دارم
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۳۵
طرف نظرشو گفته که مربی خوبی نیست . دلیلی نداره که میناوند خودش مربی باشه تا بتونه نظر بده . اگه اینجوریه فضل الله عرب هم نباید در مورد میناوند قضاوت کنه چون خودش بازیکن نیست.
فضل الله عرب
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۵۶
رجوع شود به پاراگراف دوم
kjh
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۲۷
کجاش مشکل داشت و غیرواقعی بود؟
آبو بریز اونجا که سوخت و به همون روانشناس مراجعه کن
۹
مهدی
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۱۲
به این میگن لفاظی.پشت الفاظ قشنگ قایم نشو اقای مهیار.مردونگی این نیست.ازادی بیان رو خوب میای ولی بعدش قلم به مزد؟!تو و امثال تو عادت کردین هرکس حرفی خلاف میلتون بزنه رو یا به نادانی متهم کنین یا به قلم به مزدی!این یعنی اینکه یا منو تایید کن یا برو بمیر!!متاسفم.به امید فردایی پر از منطق
۹
فرزاد مهریار
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۰۲
آقا مهدی ، من گفتم در بدترین حالت نه قطعاً . تهمتی هم نزدم . من گفتم این متن بسیار مزخرفه و دلیلش رو هم گفتم که نویسنده هیچ منطقی نداره و صرفاً یک فحش نامه به میناوند و هواداران پرسپولیس نوشته
...بی افتخار متوهم
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۵۴
چون بر خلاف نطر شما نوشته شده قلم به مزد... البته حق هم دارید چون تیم سوگولی حکومت هستید و مافیای رسانه دست شماست تاب تحمل یه نقد رو هم ندارید
۲
شیش ۹۶یا شیش ۵۲
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۱۹
جناب مهیار
شما از همون سانسور دفاع کن
لازم نیست شما از آزادی بیان حرف بزنی
۶
علی
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۳۹
خیلی از پیشکسوتهای استقلال توهین هایی که توسط هواداران این تیم به هادی نوروزی میشه رو قبول دارند و خوشحال هم هستند
وگرنه چرا حضور در ورزشگاه رو تحریم نمی کنند؟
مهدي رحمتي
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۱۷
حالا چون پيشكسوت هاي استقلال رفتن به ورزشگاه رو تحريم نمي كنند يعني از توهين به هادي نوروزي خوشحال هستند؟ ماشالا به اين استدلال!
همه ميدونن فضاي ورزشگاهها پر از فحاشيه. فحاشي هم دليلش اعصاب خورد كردنه. بايد توهيني تو فحاشي صورت بگيره كه بيشتر طرف مقابلت رو عصباني كنه.
يعني بهترين فحش بايد اين خاصيت رو داشته باشه.
مطمئن باش اگه يكي از استقلالي ها هم فوت كنه پرسپوليسي ها بهش فحاشي ميكنند.
شما اگه با فحش مخالفي بايد كلا مخالف فحاشي و توهين باشي نه لزوما با بعضي توهين ها!
اينجا فقط بايد كامنت بذاري و كار ميناوند رو محكوم كني.
هرچيزي به جاش هركاري به وقتش.
۱
حمید
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۴۴
به نظر میرسه "عصبیت" مستر نویسنده هم خیلی دست کمی از "تعصب" میناوند نداره و خواسته یا ناخواسته تو همون زمینی بازی می کنه که میناوند و بقیه بازی می کنند.
فرشيد
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۱۴
كلمه اي به اسم عصبيت نداريم عصبانيت داريم و عصبي.
اتفاقا نويسنده هم سعي داشته تو زمين ميناوند بازي كنه.
غير از اين نبوده.
۱
امیرحسین
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۵۵
بدون تردید جناب عرب در زمان های قدیم یا یکی از لیدرای باسابقه جایگاه هشت ابی ها بوده یا نوچه های منصوریان تهدید کردن که یه مقاله متعصبانه بنویس وگرنه سرتو میکنیم زیر اب یا خدای نکرده قلمشان را به مال ناچیز دنیا فروخته اند
مهسا
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۱۱
اگه عليمنصور ميخواست پول خرج كنه ميرفت به يه وكيل خوب پول ميداد تا ميناوند رو محكوم كنه.
ميناوند نشون داده پوستش كلفت تر از اين حرفاست كه با يه يادداشت ٢٠ خطي سربه راه بشه.
بعد اينهمه فحشي كه تو اينستاگرام واسش نوشتند درست نشد كلا بدنش به توهين مقاوم شده!
خودشم انگار دلش ميخواد كامنت هاي پيج شخصيش پر از فحش ١٨+ باشه! وگرنه اين كري ها رو كش نميداد اينقدر. يه معذرت خواهي ميكرد و تمومش ميكرد.
اين توهين كردن و توهين شنيدن يه دور باطله كه امومي هم نداره.
متاسفانه ميناوند يه مشاور خوب هم نداره راهنماييش كنند.
۱
شش تای عموری
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۵۹
هواداران فهیم و متمدن استقلالی هر آنچه لایق خودشان است به میناوند نسبت میدهند و می گویند چرا گفتی پنگوئن؟؟

آخه آدمهای دکتر و مهندس پنگوئن بدتر است یا فحش ناموسی؟؟
توهین های برهانی در برنامه نود یادتان هست؟؟
مگر رحمتی به قلعه نوعی توهین نکرد
مگر به بیرانوند توهین نکرد؟؟

میناوند کار خوبی کرد، دمش گرم تا شماها به خودتان بیایید.
...بی افتخار متوهم
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۵۷
شما برو اول تفاوت توهین تو ورزشگاه و برنامه زنده رو بفهم بعد بیا کامنت بزار... تازه اگه ورزشگاه ملاکه که شماها همیشه فحاشیاتون زبانزده تو ورزشگاه
۱
شش تای عموری
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۰۲
توی برنامه زنده هم اون برهانی... توهین کرد...
شما به فرشته کریمی رحم نکردین و از انسانیت حرف می زنید؟؟
به هانی نوروزی توهین کردین و پدرش
حاشا حاشا...
۴
فرزين
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۰۶
رحمتي دم در رختكن به بيرانوند گفت لنگي.
بيرانوند خودش نبايد اين موضوع رو رسانه اي ميكرد تا اعصاب شماها هم خورد نشه. يه شوخي بوده بين خودشون دو نفر. شما بايد يقه بيرانوند رو ميگرفتي تو اين موضوع.
شما اون حرف رحمتي به بيرانوند رو يادته اما عكس كاپيتان مرحومتون كه نزديك يك سال رو بازوبند رحمتي بود رو يادتون رفته!
بعدم رحمتي اگه احترام اسم باشگاهتون رو نگه نداشت مث ميناوند تو پخش زنده ي تلويزيون كه نگفت!
بعضي ها اگر هم بي شعور هستند بي شعوريشون رو جار نميزنند!
۱
منتقد
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۰۳
چه ملت بی جنبه ای هستیم
میلاد
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۰۵
تیتر جالبی انتخاب کردید ..
۹ ۱
فرشيد
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۰۶
(پير شديم ولي بزرگ نه) اسم يكي از البوم(اهنگ)هاي گروه موسيقي ضدبازي(رپ) هست.
اتفاقا اهنگ زيبايي هم هست.
۱
در جواب مدعیان اخلاق گرا
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۱۶
با دستمال کثیف نمی توان شیشه را پاک کرد...
میناوند شوخی کرده است و نهایتن شوخی بی ادبانه
اما شما را چه شده است که زنجیر پاره کرده اید؟؟؟
از مربی و بازیکنان سابق تیم دوم پایتخت تا هوادران هتاک و حتی نویسنده های قلم به مزد...
میناوند کار درستی انجام داد، او به ما نشان داد که جمعیت از لحاظ فرهنگی عقب مانده طرفدار تیم دوم پایتخت از چه بی فرهنگی عظیمی رنج می برند
او نشان داد خبرنگاران مزدور چقدر بی سواد و یی شعور هستند
او تمام پلیدی های این جامعه را نشان داد.

پ.ن: توهین ها به میناوند با نام #بانو نشان می دهد قشر دکتر و مهندس جامعه چه نگاهی به قشر زنان جامعه دارند ((زنانی که مادران و خواهران انان را نیز شامل می شود)) که می خواهند اینگونه او را تحقیر کنند مثلن :)))

حميدرضا
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۰۴
اينكه شما با نوشتن اين كامنت كه سراسرش توهين هست بخواي ادعاي اخلاق كني مثل اين ميمونه كه هيتلر بخواد ادعاي حقوق بشري بكنه!
اول برو خودتو اصلاح كن
۱
reza
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۲۵
واقعا خدا پدر و مادرت رو بیامرزه شیر مادرت حلالت شیر مرد بخدا قسم با همه ناراحتی این چند روز داشتم ولی این مقاله رو خوندم از ناراحتیم خیلی کم شد چون فهمیدم هنوز شیر مردهای با غیرتی مثل شما بزرگوار هم پیدا میشه که واقعیتها رو میگن و مینویسن بی نهایت لایک داری آقای فضل الله عرب امیدوارم همیشه به دور از رنگها حقیقت رو بگین آفرین
فرهاد
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۲۱
واقعا حسودیم میشه به زندگی تو . که اصلا مشکلی نداری که بخاطر توهین میناوند به دو تا استقلالی اینقدر چند روز ناراحت بودی اخر چی به تو میرسد که چند روز ناراحت باشی بخاطر دو تا کلمه هر چند توهین امیز که یک نفر به یک نفر دیگر گفته.
۵
فضل الله عرب
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۰۸:۴۶
بين اين همه توهيني كه تو كامنتها به من شد همين يه كامنت شما همه رو شست رفت پايين!
مرسي اقا رضا
متاسفانه نويسنده هاي استقلالي در بدنه ي مطبوعات ايران و مخصوصا اي اسپورت در اقليت هستند تازه اونايي هم كه هستند با ٤ تا كامنت توهين اميزي كه دوستان ميذارن پشيمون ميشن و ميدون رو خالي ميكنند.
۱
حقيقتو گفته
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۳۷
ميناوند حقيقتي رو گفته كه اعتقاد ٩٩ درصد پرسپوليسياست، يه نفر اومده حقيقتو گفته نميدونم نويسنده اين پست چرا انقدر سوخته خخخخخ، جالبه همين نويسنده ها گلوي خودشونو براي آزادي بيان و تيكه انداختن به صدا و سيما جر ميدن ولي وقتي يه نفر نظري داره كه بر عليه تيم محبوبشونو اينجوري هفتاد جاشون ميسوزه و شاكي ميشن، مهرداد دمت گرم كه با شهامت واقعيتو گفتي، كسي كه با ٦تا خوردن از يه تيم عربي آبروي يه ملتو ميبره بدتر ازين القاب حقشه
بهنام
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۵۲
متاسفانه تو این مملکت از بالا تا پایین عادت کردیم نظر خودمون رو به ملت تعمییم بدیم و از طرف بقیه صحبت کنیم.دوست عزیز مطمئن باش این نظر ۹۹ درصد پرسپولیسیها نیست و مشت نشونه خروار هست.در کنار بنده دوستان پرسپولیسی زیادی هستند ولی کمتر از یک درصدشون این حرکت زشت رو تایید نکرند.پس لطفا در نظر و افرادی که باهاشون مراوده دارید تجدید نظر‌کنید و قطعا این بی اخلاقی ها در نهایت به خودتون آسیب میزنه.
چرا باید بازیکن حریف که اصلا به ما ربطی نداره و یکسال عکس کاپیتان فقیدتون رو رو بازوش داشت پنگوئن بنامیم در حالی که خیلی از خودی ها این احترتم رو به هادی نوروزی نزاشتند.
۶
نويسنده آماتور
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۴۳
آي اسپورت اين پاراگراف كه آخر متن ميذارم رو بخون و خواهشا ازين به بعد هر كسي هر متني نوشت توي سايت نذار چون فقط باعث نزول كيفيت سايت و تبديل شدن به مهدكودك ميشه اين بنده خدا معلوم نيست اصلا از زير كدوم بوته به عمل اومده كه به بزرگترين بازيكناي تاريخ ايران اينجوري بي احترامي ميكنه "تهران روانشناسان مجربی دارد و بعد از خدا قطعا انها بهترین كمك را به شما خواهند كرد. خیلی از ما به روانشناس احتیاج داریم. فقط یک چیز باقی مانده و آن اینكه اگر عینك شما هم مثل عینك طارمی طبی نیست بهتر است آن را كنار بگذارید. ما از كسانی كه عینك كائوچویی می زنند انتظار داریم فرهیخته تر باشند!"
۷
عموری
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۴۴
می بینم که کارگرهای رستوران های منصوریان یکی یکی دست به قلم شدن.
نويسنده بدجور سوخته
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۵۰
نويسنده بيسواد احتمالا حافظش پاك شده يا ١٢ ١٣ سالشه كه مينويسه " علیمنصور با تاكسی به نیمكت استقلال نرسیده و سینه خیز این مسیر را طی كرده و با نتایجی كه در نفت گرفت مخصوصا بردهایش روبه روی سرخابی های پایتخت اعتبار خرید و به نیمكت استقلال رسید" آخه فقط يه جام(حتي چهارجانبه) بگو كه منصوريان توي رزومش داشته باشه، رزومش ميدوني چيه؟ سقوط تيم ريشه دار پاس، حذف مستعدترين تيم ملي اميد ايران، هزينه هاي گزاف با نفت و حذف از پلي آف، اگر جاسوسي براي كيروش و رفتن به تمرين كره جنوبي و خبر آوردن معنيش ميشه زحمت كشيدن و سينه خيز رفتن پس ماركار و نمازي و ... صد برابر منصوريان لياقت مربيگري دارند، منصوريان توي اين فوتبال تنها افتخارش حذف و سقوط بهترين تيم هاي ملي و باشگاهي ايرانه و سنگين ترين شكست تاريخ فوتبال ايران توي بازي هاي خارجي اونم جلوي يه تيم عربي، آي اسپورت خواهشا هركي از ننش قهر ميكنه و يه مطلب مينويسه رو توي اين سايت راه نده
Salar
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۵۳
هنوز جای دربی خوب نشده بسوزززز
۷
دمت گرم
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۰۳
شستی و پهن کردی و چلوندی
۷
در جواب سالار
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۰۴
دربی چهارتایی؟
یا
دربی سه تایی ایمون زاید؟؟
اون دو تا که لکه ننگینی است و تا ابد پاک نمیشه :)))
۶
برزو
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۳۹
عليمنصور نفت رو در ليگ چهاردهم در هر دوجام مدعي نگه داشت و پله ي اخر رو كم اورد.
فينال ليگ رو در ورزشگاه يادگار كه همه ميدونن چه جو وحشتناكي داره اونم با ٤ تا جووني كه كسي نميشناختشون ٣-٣ كرد.
فينال جام حذفي هم ١-٠ جلو بود بعد ٣ تا خورد از ذوب اهن.
رزومه كه فقط قهرماني نيست!
اون تورنمت ٤ جانبه ها مث جام ولايت به درد خود شما پرسپوليسي ها ميخوره و واستون رزومه است!!!
:)))))
۱
كامران
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۵۱
يه حرفايي ميزني مرغ پخته خنده اش ميگيره!
سقوط تيم ريشه دار پاس تقصير منصوريان بوده؟ استارت سقوط پاس رو اون افرادي زدن كه تيم رو به همدان منتقل كردند. زيدان هم اگه سرمربي ختافه باشه نميتونه معجزه كنه كه! بعدشم اين تيم ريشه دار چرا ديگه نتونست صعود كنه و هرروز سقوط كرد الانم رفته دسته ٣؟
تيم به قول خودت مستعد اميد ايران به دلايل فني حذف شد؟ كي بايد محروميت كمال كاميابي نيا رو تشخيص ميداد؟ تقصير منصوريان از تقصير كمال هم كمتر بوده تو اين ماجرا!! مث اينه كه بگي حذف سپاهان جلوي السدي كه رفت و برگشت شكستش داد تقصير قلعه نوعي بوده!!
چون از اين رزومه ها خوشت مياد بهت ميگم كه منصوريان ركورد ١٠٠٪ پيروزي رو داره موقعي كه سرمربي تيم ملي بزرگسالان بود. يه بازي سرمربي بود و ١-٠ از تيم ملي روسيه برد. بازي هم تو زمين بي طرف برگزار ميشد.
نميدونم اصلا چرا بايد جوابتو ميدادم وقتي اينقدر بي منطق هستي!
دليل نفرت شما از عليمنصور به خاطر هفته ٢٩ ليگ ١٥ و دربي قبليه.
۱
كامران
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۵۵
اينقدرم سنگين سنگين نكن!
استقلال بازي رفت رو از النصر برد بازي برگشت رو هم كه ٦-١ باخت با كلي بازيكن محروم و مصدوم فقط يه گل با اون شاهكار ٥-١ پيروزي جلوي الغرافه فرق داشت! تازه اگه النصر بهترين بازيكن اسيا رو داشت الغرافه همونم نداشت!
۱
حامد
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۰۱
چرا اينقدر ترحم انگيز هستيد اخه؟
چرا شما طرفداران پيروزي اينقدر زور ميزنيد كه بگيد عليمنصور مربي خوبي نيست و بده و بايد بركنار بشه از استقلال؟
دوتا دربي كه اينقدر ناراحتي نداره كه! :))))
اينم بخون راستي:


http://isport.ir/fa/content/7004a27d471f
۱
استقلالیم با افتخااااااااااااار
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۵۱
دستت طلا ،بهترین مطلبی که تا حالا تو آی اسپورت خوندم،واقعا عالی بود
تاجیران
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۵۹
منطق رو ببینید در این کامنت ها! اسم گذاشتن برای همتون آسونترین کاره، شما دارید از همچین آدمی حمایت میکنید، بفهمید کجای دنیایید، بفهمید... درود بر قلمت
۹
قاضی بادمجانی هستم
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۲۳
اولا شیشعلی صفتی است که از موصوف العین ساخته شد، پس جرم نیست، خب یکی کمتر میخوردی بهت میگفت پنجعلی که ناراحت نشی.
ثانیا: پنگوئن هم فحش نیست،در ضمن اگر من بودم، جناب آقای کلاغ را ارجح می‌دانستم به حیوان مظلوم و زیبایی همچون پنگوئن.
ختم جلسه
بهنام
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۵۴
اونایی که دم از آزادی بیان میزنن و منصوریان و رحمتی رو میکوبن یه لحظه به این فکر کنن که خودشون اگه جای این دو نفر بودن چکار میکردن.بحث این نیست که که گفته منصوریان مربی بدی هست،این زشته که اسم یکی رو مسخره کرده و به دیگری لقب زشتی داده.کاش تعصب رو کنار بزاریم و سعی کنیم در مقابل زشتی ها و پلیدی ها کوتاه نیایم،تا شاید نسل های آینده بجای هتاکی در ورزشگاه ها از فوتبال لذت ببرند.کدام از ما دوست نداره روزی برسه که مانند تماشاگران بارسا و رئال با خانوادش تو یه ورزشگاه زیبا بشینه و از فوتبال مدرن لذت ببره؟؟؟بیاین سعی کنیم به رقیبمون احترام بزاریم و فاصله بین انتقاد و توهین رو درک کنیم
۴ ۱
خاطره بازی العین
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۴۴
احترام زورکی و تحمیل عقیده زورکی نتیجه اش....میشه همین فضای فرهنگی امروز ما تو رانندگی..تو دعواها..تو.چاقو کشی..تو چشم و هم چشمی..تو ماشین شاسی بلند..تو ریا کاری..تو ظاهر سازی
فضای ورزشگاه تو فو تبال مسمومه...ایا تو اجازه داری که با خونواده ات بری بازی تیم ملی والیبال و ببینی ؟؟؟
ایا اونجام ترقه می رنن یا فحش خوار مادر می دن ؟؟؟
خیر چون یک عده مثل جنابعالی و سر دبیر همین سایت دوست دارن نظرش و به دیگران تحمیل کننن
....این که هر کسی دوست داشته باشه نظرش و به دیگران تحمیل کنه....و اگرم نتیجه برعکس داد بر اون پافشاری کنه و تغییر نده
همین میشه...همیشه مصلحت بازی..همیشه دروغ بافی..همیشه نژاد پرستی...
اینکه ما دوست داریم همیشه ظاهری که دوست داریم ببینیم دوست داریم همه برامون ریا کنن
کافی یک نگاه به ازاده نامداری..الهام چرخنده..مدیر سایت عماریون..پسر محسن رضایی..اقا زاده ها..عبدالرضاهلالی و رضا بهمنی و سعید طوسی بندازیم
ببینیم که تصمیم گیرندگان ما دنبال چی هستن
باز برای من تا حدودی قابل هضمه اگه سیاسیون یا یه عده نون به نرخ روز خورها دست به این قبیل کارها می زنن تا به منافعشون لطمه نخوره
امیر پور بیاد بگه علت سانسورش برای چیه؟
غیر از عقده ای بازی ؟؟؟؟؟
۶
فرهاد
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۱۷
طرفداران سرخ و ابی اینجور بی رحمانه به هم توهین می کنند حتی ان گروهی از انها که ادعای ادب و فضل دارند و بعد در توجیه توهین های خود ان را مقابله به مثل می دانند تعصب کورتان کرده و چشم به واقعیت بسته اید. ارزش دارد بخاطر توهین یک بازیکن به بازیکن دیگر یا یک استقلالی به یک پرسپولیسی و یا برعکس شماها اینجور به جان هم بیافتید حرص بخورید مقاله بدهید .و...... هر کسی توهین می کند شخصیت خودش را نشان می دهد و فقط توهین شونده باید از خودش دفاع کند نه شماها . مگر منصوریان و رحمتی وکیل وصی می خواهند که بخاطر انها اینچنین به جان هم افتاده اید. هر سایتی می روم هواداران به جان هم افتاده اند که چرا ان به این اینچنین گفت و برعکس. اصلا اینها ارزش حرص خوردن دارند؟ از همه بدتر نویسنده عصبانی این مقاله که اینچنین به طرفداری از منصوریان پرداخته انگار چه اتفاقی افتاده . فوتبال همینه توهین و القاب در ان زیاد است همانطور که یک نفر را با کلماتی مانند عقاب بالا می برند باید توقع و ظرفیت شنیدی کلماتی مانند پنگوئن هم باشد. همیشه که همه چیز بر وفق مرادنیست.
۲
خاطره بازی العین
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۳۲
اقای عرب اصلا شما تا دیروز کجا بودین ؟؟؟
چند تا مطلب کلن تو سایت نوشتی ؟؟؟؟
می تونی بگی آزادی بیان معنیش چیه؟؟؟؟تحمل مخالف یعنی چی ؟؟؟؟چرا همه دنبال آموزش به دیگرانیم ؟؟؟وقتی عروسک های خندوانه به میناوند...مینا خانم می گفتن شما کجا بودی ؟؟؟البته
برای نویسندگان قلم به مزد که تمام ایران و سایت خودشون می دونن...و فکر می کنن با سانسور...عقیده شون و می تونن به مخاطبین تحمیل کنن
اگه چند روزه به میناوند می تازید و ادعای روشنفکر ها رو می گیرید
به خاطر اینه که کاخ ارزو های سر دبیر متوهم شما با کار میناوند فرو ریخت
بعد از شکست مفتضحانه مقابل العین سردبیر نا محترم شما با بهانه توهین دست به سانسور زد..تا به تصور خودش جلوی لقب جدید سر مربی جدیدش که شیش به اول اسمش افتاده بود برداشته بشه
....مثل همون عمویی که می خواست با یک کاسه ماست یک دریا دوغ داشته باشه...امیر پور متوهم فکر می کنه با سانسور توی سایتش می تونه ورزشگاه و خفه کنه و یا جاهای دیگه رو ؟؟؟
....
۵ ۱
فرهاد مجيدي
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۰۱
در رسانه هاي ايران براي دفاع از پرسپوليس و اسطوره هاش به اندازه ي كافي نويسنده ي پرسپوليسي هست.
اگه جناب خان به ميناوند گفته باشه مينا و ميناوند ناراحت شده باشه و شاكي شده باشه(نه اينكه امثال شما كاسه داغتر از آش بشن!) اما كسي از ميناوند دفاع نكرده باشه اينم تنبلي و كم كاري نويسنده هاي پرسپوليسي مطبوعات رو ميرسونه: از محمدحسين عباسي و رسول بهروش بگير تا نيلوفر كنگراني و سحر طلوعي و... و...
چراغي كه به خانه رواست به مسجد حرومه.
بعدشم انتظار نداشته باشيد نويسنده ي استقلالي اين متن بياد از ميناوند دفاع كنه كه جناب خان بهش گفته مينا!
اونم ميناوند با اون سابقه ي درخشانش در كري خوندن هاي بچگانه!!
مث اينه كه مثلا مايلي كهن با يكي درگير بشه انتظار داشته باشيم علي دايي بياد از مايلي كهن دفاع كنه!!
۱
مرتضی
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۰۷:۴۰
از کسی که برا مخارج روزانه دستش تو جیب رفیقاشه بیشتر از این انتظار نمیره
۲
ههه
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۱۶
میناوند یکی از واردات کننده های عطر و ادکلن است اخوی
۲
برزو
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۰۸:۵۳
خب همين ديگه! اگه داره عطر و اتكلن ميفروشه يعني خودش سرمربيگري بلد نبوده و به منصوريان حسوديش شده. بهتره بره در مورد همون كيفيت عطر و اتكلن نظر بده و تو چيزي كه تخصصي توش نداره (يعني سرمربيگري) نظر نده!
۱
کامران
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۴۷
جمله اخر عالی بود.
۲ ۱
درباره جنابعالی
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۲۵
و نویسنده صدق میکنه :)))
۳
بهروز
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۰۴
ببخشیدا ولی کسی که این متنو نوشته فک میکنم یه نوجون پونزده ساله هس که هنوز تو فضای مجازیه و داره کری بچه گونه میخونه..اونقد نمیدونه میناوند از چش یه مربی به داستان نگا نکرد اگه روانی ام باشه
۱ ۱
فرزاد
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۰۸:۵۱
حالا نه كه مهرداد ميناوند با ٤١ سال سن اصلا تو فضاي مجازي نيست و هميشه هم كري پيرمردونه ميخونه!!!!!
از چشم يه مربي به داستان نگاه نكرد بلكه از چشم يه پيشكسوت فوتبال كه مثلا خير سرش لژيونر هم بوده!
تلويزيون هم به همين خاطر دعوتش كرد تلويزيون كه نظر كارشناسي و مودبانه بده وگرنه ادمين پيج طرفداري پرسپوليس تو اينستاگرام رو مياوردند!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر