فهرست
۱۱تای استقلال؛ بی‌ثباتی
۱۱تای استقلال؛ بی‌ثباتی

۱۱تای استقلال؛ بی‌ثباتی

آی اسپورت – ترکیب استقلال برای بازی با ماشین سازی مشخص شد. سیدمهدی رحمتی، محمد دانشگر، آرمین سهرابیان، میلاد زکی‌پور، فرشاد محمدی‌مهر، فرشید باقری، علی کریمی، طارق همام، اللهیار صیادمنش، مهدی قائدی و مرتضی تبریزی 11 بازیکن اصلی استقلال برای این بازی هستند.

بعد از 3 بازی نیمکت‌نشینی، مهدی رحمتی به ترکیب اصلی استقلال برگشته، با خط خوردن نام چشمی از لیست، سهرابیان و دانشگر زوج میانی استقلال در خط دفاع هستند. زکی‌پور و محمدی‌مهر هم در چپ و راست خط ذفاع بازی می‌کنند. علی کریمی بعد از دوران مصدومیت دوباره به ترکیب بازگشته و در کنار فرشید باقری بازی می‌کند. صیادمنش هم پس از یک بازی دوباره در ترکیب اصلی قرار گرفته و البته مرتضی تبریزی بعد از مدت‌ها در نوک خط حمله استقلال بای خواهد گرفت.

۱ ۴  
آی اسپورت
2018-11-05 13:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
مجتبی
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۱۸
هر کی با این نظریه که شفر الزایمر داره مخالفه یه احمق بلفطره س
نابودمون کرد با ترکیب چیدنش
بازیکنان استقلال از رضاییان طارمی و مسلمان که سرتر نیستن ببین برانکو چیکارشون کرد
۱
Oo
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۲۰
i lost my faith in you coach!
so sad
شیر شفر
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۲۴
ببخشید وقتی کمیته بیشرف انضباطی و حسن زاده لنگی میان وریا رو بی دلیل محروم میکنن و خسرو مصدومه شفر جز محمدی مهر به کی میتونه تو سمت راست بازی بده؟؟ اگه الان به جای کریمی به نیومایر بازی داده بود که خود شماها هوار میکشیدید چرا به نیومایر بازی میده یا اگه چشمی و اسماعیلی رو با خودش به تبریز برده بود و بهشون بازی میداد بهش انگ میزدین که شفر اقتدار نداره و قدرت مقابله با بازیکنان حاشیه ساز رو نداره پس لطفا سکوت کنید و تو مسائلی که به بهتون ربط نداره دخالت نکنید و از همه مهمتر نون حلال ببرید سر سفره تون
۲
...
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۱۳
فلاکت داره از سرتاپای این تیم میباره اونوقت یه کیسه کش مفلوک صبح تا شب زیر خبرهای مربوط به پرسپولیس چرت و پرت میگه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر