فهرست
متفاوت با کی‌روش؛ ویلموتس، بامزه مهربان!
متفاوت با کی‌روش؛ ویلموتس، بامزه مهربان!

متفاوت با کی‌روش؛ ویلموتس، بامزه مهربان!

آی اسپورت - دو دیدار تدارکاتی تیم ملی ایران تمام شد. با این وجود اکنون برای اندازه‌گیری قد تیم ملی با ویلموتس بسیار زود است چون تیم ملی حداقل تا چند ماه تحت آموزه‌های کی‌روش می‌رقصد و روی لیست آن مربی قبلی اسکی می‌رود. با این وجود تغییرات در این تیم تا حدودی مشهود بود. ولنگاری در دفاع و پنجه کشی در حمله.  اما بیایید این قصه نگاه فنی را همین‌جا رها کنیم. آنچه بیش و پیش از مسائل فنی در روز بازی با کره دیده شد جنگ ویلموتس بود با کی‌روش!

کی‌روشی که برای دعوا کردن سرش درد می‌کرد و همینکه مربی کره‌جنوبی یک کلمه حرف اضافی زد یک هفته تمام عکس آن مربی را روی تیشرت خود چاپ کرده بود و صبح و بعد از ظهر با آن در هتل راهروها را متر می‌کرد و دست آخر هم مشت به مربی کره‌جنوبی نشان داد، حالا تبدیل شده به ویلموتس با قیافه‌ای مهربان و بامزه که با وجود حمله تلویزیون کره‌ای به تیم ملی ایران و متقلب خواندن بازیکنان ایرانی ابروهایش به هم گره نخورد و همان بی‌تفاوتی مهربان و بامزه را روی صورتش می‌توانستی ببینی!

شاید کره‌ای‌ها انتظار یک دعوای حیثیتی با ایران را مثل همه چند سال گذشته داشتند اما ویلموتس، کی‌روش نبود. او مهربان بود و کارش را انجام می‌داد. دیروز در میان اهالی رسانه و اهالی فوتبال جنگ ادامه داشت، جنگ کی‌روش و ویلموتس! البته اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد، حالا کی‌روشی‌پورها برای دیدن بازی کلمبیا و آرژانتین در شنبه شب بیشتر حساس هستند تا بازی دوستانه ایران و کره یا سوریه. این را از تقابل و برخورد غول‌ها در فضای مجازی می‌توانستی ببینی!

کی‌روشی‌پورها دیروز با انگشت اشاره گل خوردن ایران از کره را نشان دادند آن هم پس از سال‌ها! ویلموتسی‌پور ها هم 5 گلی که به سوریه زدیم را نشان کی‌روشی پورها دادند و گفتند با سوریه مساوی کرده بودیم. غافل از اینکه هم آن تیم ملی ایران بود هم این! خوبی ماجرا این است که نگرانی کی‌روشی‌پورها رخ نداد که بعد از کارلوس به اکبر و اصغر برسیم!

مدال

۵ ۵  
آی اسپورت
2019-06-12 21:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
.
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۱۲
.
۱
حسین
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۵۱
نگرانی انتی کیروش ها هم رخ نداد که کیروش به به اکبر و اصغرم نمیرسه!
در ضمن به بازیکنامون توهین کردن و مربی چیزی نگفته خوبه؟؟ نشونه ی بی اهمیتیشه که
سیروس
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۰۸:۳۶
نویسنده گیج وسردرگم است حاشیه برایش مهم است اسامی من درآوردی کیروشی پورودیلموتسی پورنشانه مغزعلیل وفرسوده این نانویسنده است.توصیه میشودازاین نوشته های بیمارگونه استفاده نکنید.ممنون
Tohid
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۳۵
این جور مطالب توهین آمیز و کثیف مشکل اصلی رسانه ماست. شما به چه اصول فنی تو کارتون پایبندید؟ ویلموتسی‌پور چه صیغه ‌‌‌‌‌ایه؟
فرهاد
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۱۵
اره حالا عقده هایتان را بریزید بیرون هنوز از کیروش می سوزند از دیدار ویلموتس بالا می روند همین مربی اگر فردا پرسپولیسی ها را خط زد از کیروش منفورتر می شود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر