فهرست
کدام بازیکنان پرسپولیس پیشنهاد خارجی دارند؟
کدام بازیکنان پرسپولیس پیشنهاد خارجی دارند؟

کدام بازیکنان پرسپولیس پیشنهاد خارجی دارند؟

آی اسپورت – برخی بازیکنان پرسپولیس در مصاحبه‌های رسمی شان به رسانه‌ها می‌گویند که از حالا برای زمان نقل و انتقالات تابستانی، پیشنهاداتی دارند و بعید نیست از این باشگاه جدا شوند.

البته تا حدود زیادی، این موضوع حقیقت دارد. به عنوان مثال، همین حالا محمد انصاری، صادق محرمی، وحید امیری، علی علیپور، گادوین منشا، علیرضا بیرانوند، کمال کامیابی نیا و فرشاد احمدزاده از باشگاه‌ها و لیگ‌های خارجی پیشنهاداتی دارند اما آنها علاقه‌مند هستند تا در جمع سرخپوشان بمانند. حداقل این طور عنوان می‌کنند که می‌توانند باز هم در جمع سرخپوشان بمانند اما هنوز قراردادشان را تمدید نکرده‌اند.

تعدادی از این بازیکنان حتی پیشنهاداتی از اروپا به دست آورده‌اند و باقی پیشنهادات متعلق به لیگ کشور قطر است. به هر حال باید دید انگیزه لژیونر شدن در ذهن این بازیکنان قوی‌تر است یا ماندن در پرسپولیس و تعصب به پرچم سرخ این تیم.

 

خبر ورزشی

۶ ۴  
آی اسپورت
2018-03-10 13:05:00
نظر دهید

۴ نظر
فرهاد
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶، ۱۳:۴۴
با توجه به مقاله نویس حاشیه ساز پرسپولیس، الان فقط درویشوند ، سید جلال و شجاع برای فصل بعد در تیم میمونن و برای پستهای دیگه هم از جوانان و ماساژور تیم استفاده میشه . با این همه مقالات جهت تضعیف باز هم فصل بعد پرسپولیس کاندید اول قهرمانیه . حالا تا دلتون میخواد تخریب کنید .
قرمز اصل
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۱۱
ربیع خواه که از رئال و بارسا و سیتی پیشنهاد داره و ماهینی از یوونتوس
۴
یونس
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۱۶
هوم اره این تیم کهکشانی از سراسر دنیا پیشنهاد داره
۱
مارال
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۴۴
شک داری ؟!!!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر