فهرست

۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۲

احسان محمدی روزنامه‌نگار ورزشی نوشت: «مربیان فوتبال همیشه تلاش می کنند بازیکنان را به شکلی مدیریت کنند که احساس نکنند از تیم بزرگتر شده‌اند، اتفاقی که هم به تیم و هم بازیکن صدمه می زند. آیا #فروغی گمان می کند، #عادل_فردوسی‌پور از تلویزیون بزرگتر شده و باید به او یادآوری کرد که فراموش نکند کُت تن کیست؟»
آی اسپورت
2019-03-18 00:32:14
نظر دهید

۳ نظر
ع ع ب
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷، ۱۰:۴۰
زباله هایی امثال فروغی در همه حوزه ها هستن که کشور رو به سراشیبی نابودی انداختن ...قبلا شعار تعهد به جای تخصص بود که کشور رو به این روز انداخت ، الان شعارشون عوض شده ..حماقت ، جهالت ، نکبت و فضاحت به جای تخصص ...و عفونتی مثل فروغی نماد همه این پلشتی ها و شومی هاست که امیدواریم هر چه زودتر شرشون از سر کشور برای هیمشه کم شه ...
۶
آقا مصی
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۰۹:۴۳
فروغی عقده ای
x
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۱۰:۲۴
دقیقا نا عادل کیروشی پور دیگه خیلی خودشو گنده لات حساب میکنه و با زیرکی مسیر فوتبال و نظر مردم رو به اونجا که دلش میخواست(منافعش)می کشوند. حالا یکی پیدا شده که نمیتونه بزرگی عادل از دید خودشون رو تحمل کنه. برا منم که به راحتی گول حرفا و رفتار نا عادل رو نمی خورم چی بهتر از این. عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد. بهتر که یک آدم ... توسط یک آدم .... دیگه نابود بشه. البته این بگم همه این مسائل بازم برمیگرده به همون زیرکی دوطرف در راستای جلب مخاطب و اسطوره سازی و .......که تهش بازم مردم عادی گول میخورن.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر