فهرست
استقلال-فولاد؛ چالش گل‌زنی بدون تیام
استقلال-فولاد؛ چالش گل‌زنی بدون تیام

استقلال-فولاد؛ چالش گل‌زنی بدون تیام

آی‌اسپورت- استقلال برای بازی با فولاد ستاره فصل گذشته‌اش را در بازی برگشت برابر این تیم در اختیار ندارد. مامه تیام بی‌تردید ستاره نیم فصل دوم گذشته استقلال بود که اتفاقا درخشش خود را در بازی با همین فولاد با دبل در ورشگاه غدیر آغاز کرد.

دقیقا بعد از همین بازی بود که تیام چهره یک ستاره را در استقلال پیدا کرد و با درخشش در بازی‌های بعدی به بهترین بازیکن آبی‌ها در تیم فصل دوم لیگ برتر و البته لیگ قهرمانان آسیا تبدیل شد اما او در پایان فصل پیشنهاد نجومی عجمان را به حضور در جمع آبی‌ها ترجیح داد و خودش انتخاب کرد که شانسش را برای آقای گلی در لیگ قهرمانان آسیا از دست بدهد.

اما استقلال در ۴ هفته‌ای که از شروع لیگ هجدهم می‌گذرد به نظر هنوز نتوانسته یک مهاجم گل‌زن تمام عیار در ترکیب خود پیدا کند و به همین دلیل هم هست که این تیم موقعیت‌های گل‌زنی را یکی پس از دیگری از دست می‌دهد و شاید به همین دلیل هم هست که در هفته‌های ابتدایی جای خالی تیام بیش از پیش حس می‌شود.

البته در این بین نباید فراموش کرد که جانشین اصلی تیام در استقلال الحاجی گرو است که هنوز نتوانسته در ترکیب ثابت این تیم به میدان برود و اگر او به شرایط بازی کردن برسد، به نظر باید از حالا منتظر حضورش در ترکیب اصلی آبی ها برابر فولاد باشیم.

 

ورزش سه

۱    
آی اسپورت
2018-08-20 20:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر