فهرست
یک سال بی‎شکستی الدحیل؛ از پرسپولیس تا پرسپولیس
یک سال بی‎شکستی الدحیل؛ از پرسپولیس تا پرسپولیس

یک سال بی‎شکستی الدحیل؛ از پرسپولیس تا پرسپولیس

آی اسپورت - برخورد با الدحیل، قرعه‌ای نبود که تیمی از آسیا علاقه‌ای به آن داشته باشد. موفق‌ترین تیم این فصل لیگ قهرمانان، تنها تیم آسیایی بود که هر ۶ بازی دور گروهی را برد و در مرحله یک هشتم نهایی هم همین بلا را سر العین آورد. نماینده امارات، در مجموع دو بازی ۸ گل از العین خورد و حذف تلخی از لیگ قهرمانان آسیا داشت.

الدحیل که با ۸ برد پیاپی به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان رسیده، این فصل در لیگ ستارگان قطر هم هیچ شکستی نداشت و بدون باخت به قهرمانی رسید. اگر تمام بازی‌های آن‌ها را به صورت رفت و برگشت حساب کنیم، الدحیل به صورت رو در رو از تمام حریفان این فصلش در لیگ و لیگ قهرمانان آسیا بهتر نتیجه گرفته است.

آخرین تیمی که توانسته الدحیل را شکست دهد، پرسپولیس ایران است. تیم برانکو در دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان ۲۰۱۷، الدحیل را در زمین حریف برد و به مرحله یک چهارم نهایی رسید. حالا پرسپولیس، برای صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان دوباره باید کاری را انجام دهد که هیچ تیم آسیایی از پس آن برنیامده است. شکست دادن و بعد هم حذف الدحیل، پرسپولیس را به بزرگترین کابوس آن‌ها تبدیل خواهد کرد. تیمی که همه حریفانش را می‌برد اما برای قهرمانی آسیا باید پشت سر گذاشتن تیم برانکو را هم یاد بگیرد.

نود

۸ ۶  
آی اسپورت
2018-05-23 18:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
۶۶۶۶۶۶
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۱۹
عمرا اگه پرسپولیس برانکو رو شکست بده.الدحیلی ک همه تیمای این فصل لیگ قهرمانان رفت و برگشتی کرده باید خودشو برا رفت و برگشتی شدن مقابل پرسپولیس آماده کنه.
مارال
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۴۲
قطعا پشت سر گذاشتن تیم برانکو رو یاد نمیگیره ، خیالتون تخت .
علی رضا منصوریان
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۴۳
شعر چرا میگی ؟؟؟

نه ایم الدوحیل لخویا پارساله -نه پرسپولیس امسال پرسپولیس پارسال

تازه تو این سه ماه باقیمونه الدوحیل میتونه کلی بازیکن بگیره یکی از یکی بهتر

پرسپولیس هنوز داره مسلمان رو میماله و احمد زاده رو تا بمونند

جمع کن باو - به نظر من پرسپولیس پول بلیط هواپیما و هتل رو صرفجویی کنه و نره بهتره حد اقل 3-0میشه

۸ ۱
sirvan.f
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۰۷
این مطلب در مورد تقابل بین بهترین خط دفاع و بهترین خط حمله ی آسیاست.شما که با ردیف بودجه ی ابوبکر الکاف و گل به خودیای الریان و الهلال و دایوای ناشیانه ی اسماعیلی و شجاعیان به اینجا رسیدی اصلا نباید روت بشه اظهار نظر کنی!
sirvan.f
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۰۶
تو رو خدا ببین با کیا اومدیم یک چهارم!رسانه های قطری کمتر از شیش ساعت کمپین حمایتی تشکیل دادن و رسانه های ایرانی تو همین زمان ده تا مطلب برای ترسناک کردن الدحیل کار کردن!کیفیت فنی الدحیل قابل کتمان نیست اما فراموش نکنید کیفیت فنی پرسپولیس هم قابل کتمان نیست، این تیم با بیشترین کلین شیت و کمترین گل خورده بهترین خط دفاعی آسیاست و توان اداره کردن رقیب رو داره.
بیرانوند
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۲۴
امسال کی رو بهترین مرد سال آسیا بکنم ؟؟؟
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر