فهرست
اللهیار هنوز با فنرباغچه نبسته است
اللهیار هنوز با فنرباغچه نبسته است

اللهیار هنوز با فنرباغچه نبسته است

آی اسپورت - از اواخر فصل گذشته بود که با توجه به درخشش اللهیار صیادمنش مهاجم جوان تیم استقلال در رقابت‌های لیگ برتر، خیلی زود خبرهایی مبنی بر لژیونر شدن او به گوش ‌رسید. موضوعی که براساس شواهد و قرائن کم‌کم رنگ واقعیت به‌خود گرفت. در این بین رسانه‌های داخلی و ترکیه‌ای از پیوستن صیادمنش با قراردادی 3 ساله به تیم نامدار فنرباغچه ترکیه خبر دادند. حتی بندهای این قرارداد هم منتشر شد. آنها اعلام کردند قرارداد صیادمنش با فنرباغچه 3 ساله و به شرط توافق طرفین تا 5سال هم قابل تمدید است. حتی دستمزد او با فنرباغچه اعلام شد که در سال نزدیک به 400هزار دلار از این باشگاه دریافتی خواهد داشت و این مبلغ سالانه با افزایش 20تا25درصدی مواجه خواهد شد. در عین حال 850هزار دلار هم قرار است به باشگاه استقلال برسد.

البته شفر سرمربی فصل گذشته استقلال که برای نخستین‌بار به صیادمنش بازی داد و به نوعی کاشف او محسوب می‌شود اعتقاد داشت صیادمنش در برهه کنونی نباید به فنرباغچه برود و با ادامه حضور در استقلال می‌تواند در فصل آینده با مبلغ خیلی بالاتر به تیم‌های بوندس لیگایی برود. اما به‌نظر باشگاه استقلال به پول فروش صیادمنش نیاز شدیدی داشت بر‌ای همین با موافقت خود صیادمنش زمینه این انتقال را فراهم کردند. اما گویا اختلاف نظرهایی در این ارتباط در باشگاه استقلال هم به‌وجود آمده است. شایعه شده بود مصدومیت صیادمنش در اواخر فصل گذشته ساختگی بوده تا در انتقال به تیم ترکیه‌ای خللی ایجاد نشود. هرچند این روزها هنوز صیادمنش برای لژیونر شدن درگیر یکسری مسائل درون‌باشگاهی است و با حل شدن آنها در روزهای آینده می‌تواند پا به فوتبال ترکیه بگذارد.

صیادمنش در دو بازی دوستانه تیم ملی مقابل سوریه و کره‌جنوبی به اردو دعوت شده بود و به‌عنوان جوان‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال کشورمان توانست برای تیم ملی بازی و حتی گلزنی کند. او وقتی با سؤال خبرنگار همشهری درخصوص انتقالش به تیم فنرباغچه مواجه شد در این ارتباط گفت: « فعلا دوست دارم فقط در مورد تیم ملی و اتفاقات پیرامونی آن صحبت کنیم. فعلا که من هنوز قراردادی با تیم فنرباغچه امضا نکرده‌ام. ان‌شاء‌الله هر موقع با این تیم قرارداد بستم صحبت می‌کنم.»

گفتنی است باشگاه استقلال و به‌ویژه علی خطیر معاونت اجرایی باشگاه درصدد انتقال صیادمنش هستند اما باید منتظر ماند و دید در روزهای آینده در این ارتباط چه اتفاقاتی می‌افتد.

     
آی اسپورت
2019-06-17 01:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر