فهرست
تولد فاتی؛ واقعیت ۱۸ سالگی
تولد فاتی؛ واقعیت ۱۸ سالگی

تولد فاتی؛ واقعیت ۱۸ سالگی

آی اسپورت - بارسلونا پس از پیروزی ارزشمند در تورین (شکست ۲ بر صفر یوونتوس) به دنبال ثبت این احساس خوب است و امروز (شنبه) می خواهد در هفته هشتم لالیگا، آلاوس را شکست دهد. این دیدار اهمیت دارد چون سه بازی پیاپی است که آبی اناری ها در این رقابت ها پیروز نمی شوند. از طرفی یک بازی خاص برای آنسو فاتی هم محسوب می شود. مهاجم بارسا امروز ۱۸ سالگی اش را جشن می‌گیرد.

یکی از بازیکنان آینده دار بارسا در حالی به سن قانونی می رسد که روزهای خوشی را با گلزنی های پیاپی اش سپری می کند. او برابر فرانتس‌واروش، رئال مادرید و یوونتوس گلزنی کرد و می خواهد به این روند عالی در بازی امشب هم ادامه دهد.

فاتی با وجود سن کمی که داشت فصل گذشته برای تیم نخست به میدان رفت و خیلی زود توانست برای خود جایگاهی در این تیم پیدا کند. ۱۲ ماه پیش کسی او را نمی شناخت اما اکنون به یکی از مهره های اصلی خط حمله آبی اناری ها تبدیل شده است. او در ۴۰ بازی برای بارسا ۱۳ گل به ثمر رساند که آمار فوق العاده ای برای یک بازیکن در این سن محسوب می شود. اگر آمار این فصل تنها بررسی شود جزو بهترین ها به حساب می آید؛ پنج گل در هفت بازی.

شماره ۲۲ آبی اناری ها دیگر به یک واقعیت تبدیل شده است و اکنون به نظر می رسد محدودیتی برایش وجود ندارد. امشب فاتی در ویتوریا می خواهد به بهترین شکل  ۱۸ سالگی اش را جشن بگیرد یعنی گلزنی کند و سه امتیاز بازی را به دست آورد. 

 

 

     
آی اسپورت
2020-10-31 13:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر