فهرست
یوفا برای حضور رونالدو در تیم سال تقلب کرد؟
یوفا برای حضور رونالدو در تیم سال تقلب کرد؟

یوفا برای حضور رونالدو در تیم سال تقلب کرد؟

آی اسپورت - روز گذشته یوفا تیم برتر سال 2019  فوتبال اروپا را اعلام کرد که هر چند که لیورپول پنج نماینده در این تیم داشت اما رسانه های انگلیس معتقدند که یوفا مرتکب تقلب شده و رونالدو نباید در این تیم قرار می گرفته است. دیلی میل ادعا کرده است که یوفا در آخرین لحظه تصمیم گرفته که سیستم تیم برتر سال را از 3-3-4 در گذشته به 4-2-4 تغییر بدهد تا بدین ترتیب این شانس را داشته باشند تا یک مهاجم اضافه کنند. در حقیقت رونالدو چهارمین مهاجم از نظر تعداد رای بود و با سیستم 3-3-4 در تیم سال قرار نمی گرفت و بدین ترتیب یوفا لطف بزرگی به مهاجم یوونتوس کرد.

رونالدو پس از مسی، مانه و لواندوفسکی چهارمین مهاجم از نظر تعداد رای بود. یوفا برای این که او را به ترکیب اضافه کند تصمیم گرفت که انگولو کانته هافبک فرانسوی چلسی را خط بزند تا بدین ترتیب رونالدو اضافه شود. اگر قرار بود که ترکیب به صورت عادلانه چیده شود، تیم برتر سال 2019 بدین ترتیب می شد: آلیسون، الکساندر آرنولد، دلیخت، فن دایک، رابرتسون، دی بروینه، دی یونگ، کانته، مسی، لواندوفسکی و مانه.

تیم برتر سال اروپا با رای گیری از کاربران در سایت یوفا مشخص می شود. اولین دوره این تیم در سال 2001 مشخص شد و بعد از آن این ترکیب هر سال اعلام شده است. رونالدو با 15 حضور در ترکیب رکورد دار بوده است در حالی که مسی دوازده بار در این ترکیب حضور داشته است.

۲    
آی اسپورت
2020-01-16 18:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر