فهرست
اتهام دائم‌الخمری به مربی تیم‌ملی کمانداران
اتهام دائم‌الخمری به مربی تیم‌ملی کمانداران

اتهام دائم‌الخمری به مربی تیم‌ملی کمانداران

آی اسپورت - وحید بهدانی دارنده مدال طلای مسابقات تیراندازی با کمان داخل سالن جهانی در گفت‌و‌گویی به‌شدت از شرایط تیروکمان انتقاد کرده است و اتهامات اخلاقی تندی را متوجه مربی کره‌ای تیم‌ملی کرده است که البته با واکنش فدراسیون روبه‌رو شده است. بهدانی در گفت‌وگو با فارس مربی کره‌ای تیم‌ملی را به الکلی و دائم‌الخمر بودن متهم کرده است و خواستار تست الکل از او شده است. او می‌گوید: «فدراسیون به مربی کره‌ای اجازه می‌دهد تا او به راحتی در خاک ایران غرور ایران و ایرانی را بشکند و نوجوانان و جوانان تیم را دچار مشکلات روحی و آسیب‌های جسمی کند. تا الان خیلی پرونده در حراست وزارت ورزش برای این مربی تشکیل شده است اما نمی‌دانم که چرا با وجود این همه پرونده و بی‌لیاقتی عذر او را نمی‌خواهند؟ این مربی دائم‌الخمر است و می‌توانند از او تست الکل بگیرند. یکبار امید نجاری قبل از اعزام به اردو به والدینم گفت که بچه‌ها داخل اردو باید تربیت شوند! با ۲۱سال سن گویی وارد مهدکودک شده‌ام و تا به حال توسط خانواده‌ام تربیت نشده‌ام! و جالب اینجاست که تربیت بچه‌های ایران دست یک کره‌ای که تعادل روانی ندارد، افتاده است. فدراسیون تیروکمان در آستانه انتخابات است و امید می‌رود که بعد از چند سال وضعیت بی‌سامان این فدراسیون درست شود.» این سخنان تند اما با واکنش رضا کیارستمی دبیر فدراسیون تیراندازی با کمان روبه‌رو شده است. او در این رابطه به میزان گفت: «چنین چیزی امکان ندارد و مربی کره‌ای دائم‌الخمر نیست چرا که هر مربی خارجی که به ایران می‌آید از فیلترهای مختلفی می‌گذرد و ما هم فعالیت‌های مربیان خارجی که جذب می‌کنیم را زیر نظر داریم.» دبیرفدراسیون بدون اینکه مقدمه‌ای را عنوان کند بدون هیچ توضیحی این پرسش را مطرح می‌کند که چرا بعد از 9ماه این صحبت‌ها مطرح می شود؟! او در ادامه می‌گوید: «جالب توجه است، چرا حالا که به انتخابات فدراسیون نزدیک می‌شویم بهدانی چنین صحبت‌هایی انجام داده است؟ شاید او تحت‌تاثیر یکی از کاندیداهای فدراسیون قرار گرفته که چنین حرفی زده است. بدون شک بهدانی را به کمیته انضباطی دعوت و با او برخورد خواهیم کرد. چون نمی‌شود یک نفر اتهاماتی را عنوان کند که هیچ سندی برای اثبات آن ندارد.»

همشهری ورزشی

۱ ۲  
آی اسپورت
2018-04-12 14:24:00
نظر دهید

۲ نظر
داود
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۳۷
نمیدونم چرا این کشور به شرقی بیش از حد رو داده؟ همین الان هم چینی ها روی دکل های حفاری با مهندسین ایرانی بدترین نوع رفتار رو دارن، انگار نه انگار دارن نون ما رو میخورن...کسی نیست جلوی این چینی ها و کره ایی ها رو بگیره؟؟؟؟
محسن
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۲۲
با توجه به تجربیاتی که در حیطه رفتارشناسی افراد در کشورمان دارم ،ایمان دارم قهرمان طلایی داخل سالن جهان و کهکشان را ...یری،به شدت شکر زیادی خورده.یاد سرمربی سابق سپاهان افتادم که برای تیم امید،شایعه الکلی بودنش مطرح شد تا انتخاب نشه!!! بدنبال نتایج ضعیف با سپاهان،مجددا همین شایعه پخش شد.از سپاهان جدا شد و دو سال نشده برگشت به سپاهان!! همان اقایی که الکلی بودنش را،حداقل،رسانه ها رها نمیکردند.اما اینبار دیگه کسی ادعای الکلی بودن او را نداشت چون اتوماتیک،نتایج خوبی نمیگرفت،دلیلی هم برای شایعه پراکنی نبود.همان ترفند پلید و نجسی که موقع موفقیتهای جلالی بکار میرود و وقتی موفق نیست از شایعه هم خبری نیست!!! القصه،این ورزشکار،احتمالا در اوج جوانی و البته کم سوادی،علاقه عجیبی به میز و منصب دارد و سوراخ دعا را پیدا کرده.ورزشکار ارزشی!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر