فهرست
کابوس کرونا؛ 3 بازی سری آ هم لغو شد
کابوس کرونا؛ 3 بازی سری آ هم لغو شد

کابوس کرونا؛ 3 بازی سری آ هم لغو شد

آی اسپورت - پس از لغو ۴۳ بازی در دسته‌های دوم، سوم و چهارم فوتبال ایتالیا به دلیل شیوع ویروس کرونا در دو منطقه لمباردی و ونتو، شب گذشته (شنبه) سه بازی از لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا، سری A نیز لغو شد. این خبر را جوزپه کونته، نخست وزیر ایتالیا در یک نشست خبری دیروقت اعلام کرد. او گفت: «وزیر ورزش، وینچنزو اسپادافورا قصد دارد تمامی رویداد‌های ورزشی روز یکشنبه در مناطق ونتو و لمباردی را لغو کند».

در همین حال جوزپه سالا، شهردار میلان نیز تأیید کرد که دیدار تیم‌های اینتر و سامپدوریا که قرار بود ۲۳:۱۵ در ورزشگاه سن‌سیرو برگزار شود، لغو شده است. جورجو گوری، شهردار برگامو نیز تأیید کرد که مصاف تیم‌های آتالانتا - ساسولو و هلاس ورونا - کالیاری به زمان دیگری موکول شده است.

سرعت بالای شیوع ویروس کرونا باعث شده، بخش‌های از دو منطقه لمباردی و ونتو در قرنطینه کامل باشند و مدارس و ادارات آن‌ها نیز تعطیل شوند.

تا کنون دو مورد مرگ و میر در ایتالیا بر اثر ابتلا به ویروس کرونا گزارش شده و این در حالیست که منابع رسمی از ابتلای ۷۹ شخص دیگر در این کشور خبر می‌دهند. از این تعداد ۴۷ نفر در منطقه لمباردی، ۱۷ نفر در منطقه ونتو، ۲ نفر در منطقه امیلیا رومانیا، دو نفر (توریست) در منطقه لاتزیو و یک نفر در منطقه پیدمونت حضور داشته‌اند. ایتالیا به صورت رسمی تأیید کرد که آمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور بالاترین میزان در تمام کشور‌های اروپایی است. 

 

تسنیم 

     
آی اسپورت
2020-02-23 11:23:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر