فهرست
حمله استقلال به رکوردهای پرسپولیس
حمله استقلال به رکوردهای پرسپولیس

حمله استقلال به رکوردهای پرسپولیس

آی اسپورت - این بزرگترین برد فصل بود . بردی به ارزش یک سال و شاید بزرگترین برد زندگی منصوریان. همو که نیم فصل کابوس وار را با ستاره های پوشالی در استقلال پشت سر گذاشت اما حالا به لطف محرومیت عجیب از پنجره نقل و انتقالات زمستانی، به اصل خویشتن بازگشته و با جوان هایش ماجراجویی می کند. همان ها که نیم فصل پشت سر ستاره های پوشالی روی نیمکت و سکوها دیده نشدند و حالا فرصت عرض اندام یافته اند و در زمین طنازی می کنند.
علیمنصور با این جوان ها دیروز طومار پرسپولیس را در هم پیچید و تمامی پیش بینی های خوشبینانه پیرامون سرخ ها را پوچ کرد. او با جوان هایش به رکوردهای پرسپولیس حمله ور شد؛ رکوردهایی که به نظر دست نیافتنی می رسیدند و از پرسپولیس یک تیم روئین تن و جادویی ساخته بودند اما منصوریان با شور جوان هایش همه جادوها را باطل نمود.
زدن ۳ گل در یک بازی به تیمی که تنها ۵ گل در ۲۱ هفته خورده بود، قطع کردن نوار بردهای پرسپولیس پس از ۶ برد پی در پی، پایان دادن به کلین شیت های بیرانوند بعد از ۵۹۵ دقیقه، تحمیل نخستین شکست نیم فصل دوم به پرسپولیس، بردن پرسپولیس بعد از به ۵ سال و ۲ ماه و ۶ روز قبل یعنی ۱۸۹۲ روز، رقم زدن پرگل ترین نیمه نخست تاریخ دربی و البته تداوم بردهای سه گله در لیگ و در نهایت ادامه روند شکست ناپذیری منصوریان مقابل برانکو.
استقلال با این دستاوردهای بزرگ فاتح مطلق دربی بود تا منصوریان و پسرانش شاهکاری بزرگ را خلق کنند. شاهکاری که پیرنگ آن همین فریاد است؛ فریادی از ته دل که باید به آن لقب فریاد سال را داد.

 

ایران ورزشی آنلاین

۸ ۱  
آی اسپورت
2017-02-13 08:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۴۱
متن زیبایی بود حیف خیلی دیر منصوریان به جوان هاش اعتماد کرد حالا 9 مونده و 9 پیروزی باید کسب کنه تا ببینیم بقیه رقبا تیم رقیب از این 9 بازی چه نتایجی میگیره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر