فهرست
حمایت مزدک از عادل: مرد کارهای بزرگ
حمایت مزدک از عادل: مرد کارهای بزرگ

حمایت مزدک از عادل: مرد کارهای بزرگ

آی اسپورت –  عادل فردوسی پور روزهای سختی را پشت سر می گذراند چرا که بعد از برنامه نود این هفته، موضع گیری های تقریبا زیادی از مجری و تهیه کننده محبوب این برنامه شده و عده ای به او اتهام زدند که از عمد مشغول تخریب پرسپولیس است. دو سه هفته قبل هم که حضور لوئیز فیگو هم در ویژه برنامه نود کلی سر و صدا کرد و بحثهای زیادی در این باره مطرح شد. این موضوع سوژه یکی از سئوالات خبرآنلاین از مزدک میرزایی بوده و طبیعتا دوست و همکار قدیمی عادل از او در برابر این حملات دفاع کرده. مزدک گفته:" هر زمان یک کار بزرگ و خوب میکنی برای خودت دشمن درست می کنی. این اتفاقی است که در تمام جهان رخ می دهد اما در ایران اینطور رفتار می کنند. در جام جهانی قبلی دیدید که بسیاری از شبکه ها و برنامه های تلویزیونی از یک ماه قبل به برزیل رفتند و حتی استودیو درست کردند برای خودشان و بازیکنان و کارشناسان گران قیمت را می آوردند اما کسی چیزی نمی گفت اما تا عادل چنین کاری کرد اینطور رفتار می کنند."

 

 

۸۵ ۲  
آی اسپورت
2017-12-22 10:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
امید از تفت
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۰۸
کار بزرگ متعلق به مردان بزرگ است نه یک دلقک تلوزیونی و یک عشق کیروش. مردان بزرگ برای برنده شدن از مفسدان اقتصادی و آدمهای لات باجگیری چون دایی کمک نمی گیرند و یارکشی کنند.
مهدی
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۳۹
به روباه گفتن کو شاهدت ، گفت دمم
آقای فردوسی پور بازی خطرناکی رو شروع کردی ، اینبار یه مشت ادم بی بخار طرف مقابلت نیستن، اینبار طرف حسابت هوادارن پرسپولیس هستن که تاریخ اثبات کرده هر زمان متحد شدن هیچ بنی بشری نتونسته مقابلشون بایسته .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر