فهرست
اعتراض استقلالی‌ها؛ چرا سکوهای تیم مهمان بیشتر است؟
اعتراض استقلالی‌ها؛ چرا سکوهای تیم مهمان بیشتر است؟

اعتراض استقلالی‌ها؛ چرا سکوهای تیم مهمان بیشتر است؟

آی اسپورت - با باز شدن سایت فروش بلیت شهرآورد ۹۰ و تصاویر کامپیوتری که از ۷۲ جایگاه استادیوم آزادی در طبقه اول و دوم ورزشگاه آزادی با سه رنگ قرمز، آبی و طوسی منتشر شد، با چشم غیرمسلح هم می‌شد دید که جایگاه‌های ۱A تا ۳۶A در طبقه اول و ۱B تا ۳۶B در طبقه دوم به شکلی تقسیم‌بندی شده که سهم استقلالی‌ها ۶ جایگاه کمتر است!

در طبقه اول و در سمتی که به هواداران استقلال تخصیص داده شده سکو‌های ۹A، ۱۰A و ۱۱A خالی گذاشته شده است و به رنگ طوسی تغییر داده شده است. یکی از این سه جایگاه که بالای سر تونل ورزشگاه است و عملاً سمتی که استقلالی‌ها می‌نشینند را از داشتن یک سکو بیشتر محروم می‌کند. در این طبقه و در طبقه اول هم در حالی روبه‌روی جایگاه قرمز رنگ شده که جایگاه ویژه به رنگ طوسی تغییر رنگ داده است.

اما موضوع وقتی جالب می‌شود که به تقسیم‌بندی طبقه بالا می‌رسیم. در طبقه دوم هم منهای یک سکوی بالای جایگاه و روبه‌رویش که از هر دو تیم کم شده ولی در سمتی که هواداران استقلال می‌نشینند دو سکوی دیگر ۱B و ۲B هم خالی گذاشته شده که درست بالای جایگاه طبقه اول و محل استقرار خبرنگاران است!

برخی هواداران استقلال فارغ از شمردن جایگاه‌های خالی A و B با شمردن تعداد کلی جایگاه‌ها به این نتیجه رسیدند که استادیوم ۷۲ جایگاه در دو طبقه دارد که از این تعداد ۱۴ سکو خالی گذاشته شده و به رنگ طوسی درآمده است و باقی‌مانده جایگاه‌ها ۵۸ جایگاه شده است، اما از این تعداد ۳۲ جایگاه به رنگ قرمز تغییر داده شده و تنها ۲۶ جایگاه را به آبی‌ها اختصاص داده‌اند! گروهی از استقلالی‌های حسابگر هم به زبان ریاضیات این نوع تقسیم‌بندی را درصدبندی کرده و معتقدند از ۱۰۰ درصد جایگاه‌های رنگی (قرمز و آبی) ۵۶ درصد صندلی‌ها به پرسپولیس و ۴۴ درصد به استقلالی‌ها داده شده است!

باز هم اعتراض طرفداران استقلال به این موضوع نیست! آن‌ها بر این موضوع اعتراض دارند که چرا در بازی که آن‌ها «میزبان» هستند باید صندلی‌های کمتری به تیم و هواداران‌شان اختصاص یابد؟ سؤالی که قطعاً مسئولان سازمان لیگ، شورای تأمین استان تهران، مدیران ورزشگاه آزادی و هر کسی که در این‌باره مسئولیت دارد باید درباره اش جوابگو باشد!

 

۸ ۳  
آی اسپورت
2019-09-19 17:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
سامان
پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، ۱۸:۰۳
اینکه اعتراض نداره تشکر داره بهتون لطف کردن که سکو هاتون خالی نمونه ابروتون نره شما همون هایی که بهتون دادن رو پر کنید بقیه اش پیش کش
ادیب
پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، ۱۸:۰۵
خوبه که خودشون 2 ساله میزنن زیر 90 به 10 و باز معترضن!!!!!!!!!
رضا
پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، ۱۸:۵۱
خودشون باید جوابگو باشن که نود به ده رو اجرا نکردن، وگرنه سکو های آزادی تو دربی همیشه همینجوری تقسیم میشده و چیز جدیدی نیستش . ضمناً اونها همین چهل و چاهار درصدم نمیتونن پر کنن و فرقی براشون نداره در هر صورت واسه همینم هست که از اجرای نود به ده فرار میکنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر