فهرست
قربانی پس از گلزنی؛ جای رشد داریم
قربانی پس از گلزنی؛ جای رشد داریم

قربانی پس از گلزنی؛ جای رشد داریم

آی اسپورت- علی قربانی گلزن تیم استقلال در دیدار برابر سپاهان پس از بازی گفت: «ما در نیمه اول بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و توانستیم یک گل زیبا هم بزنیم. در نیمه دوم هم بازی را با گل آغاز کردیم. بعد از پیش افتادنمان سپاهان بازی را در دست گرفت اما نتوانست دروازه ما را باز کند و خدا را شکر ما با 3  گل پیروز شدیم. درست است که وظیفه مهاجم گلزنی است اما وقتی تیم گل نمی زند نمی توان تنها مهاجم را مقصر دانست. باید بررسی شود که مشکل از کجاست. خدا را شکرکه توانستیم در این بازی هم گل بزنیم و هم پیروز شویم. نشان دادیم روند رو به رشد خود را حفظ کردیم. از ابتدای فصل همه ما استرس داشتیم. مخصوصا زمانی که موقعیت از دست می رفت استرس ما به شدت بالا می رفت و همین باعث می شد تا توپ های بعدی را نیز با فشار روانی ضربه بزنیم. اما امیدوارم این شرایط به پایان رسیده باشد و با بازی خوبی که به نمایش گذاشتیم فشار را از روی تیم برداشته باشیم.»

 بعد از پیش افتادنمان سپاهان بازی را در دست گرفت اما نتوانست دروازه ما را باز کند و خدا را شکر ما با 3  گل پیروز شدیم. درست است که وظیفه مهاجم گلزنی است اما وقتی تیم گل نمی زند نمی توان تنها مهاجم را مقصر دانست. باید بررسی شود که مشکل از کجاست. خدا را شکرکه توانستیم در این بازی هم گل بزنیم و هم پیروز شویم. نشان دادیم روند رو به رشد خود را حفظ کردیم. از ابتدای فصل همه ما استرس داشتیم. مخصوصا زمانی که موقعیت از دست می رفت استرس ما به شدت بالا می رفت و همین باعث می شد تا توپ های بعدی را نیز با فشار روانی ضربه بزنیم. اما امیدوارم این شرایط به پایان رسیده باشد و با بازی خوبی که به نمایش گذاشتیم فشار را از روی تیم برداشته باشیم.»

ایلنا

۸۷ ۴  
آی اسپورت
2017-12-06 20:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
110
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۰۲
اگه گلر سپاهان تو بازی های بعدی هم باشه چرا که نه
Sina
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۲۰
نفت رو بردیم گفتن تو بحرانه!!!
نفس تیمشونو گرفتیم رفتن تو لاک اتوبوسی گفتن خسته بودیم!!!
گسترش رو زدیم گفتن ته جدولی بردنش کاری نداره با پیکان و سپاهان عیارش مشخص میشه !!! پیکان رو به لطف داور نتونستیم ببریم!! سپاهان رو بردیم گفتن ته جدولیه!!! گلرش اینجوریع!!
الان منطق حالی این جماعت میشه مگ؟؟؟
شیش تای فتح یا شیش تای الهلال
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۴۰
سینا جان پیزوری جماعت اگه منطق حالیش میشد که دیگه بهشون متوهم نمیگفتند
امیرعباس
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۰۳:۵۴
موندم اینا اگه بزنه و پرسپولیسم ببره اونوقت بهانشون چیه !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر